بازگشایی معابر ۵٠ ساله شهر یاسوج

پیک ملت؛ با حضور معاون عمرانی استاندار و شهردار یاسوج از مشکلات عدیده طرح تفصیلی جهت طرح در کمیسیون ماده 5 بازدید و جهت طرح در جلسه تصمیم گیری شد. به گزارش پیک ملت، شهردار یاسوج گفت: با گذشت نزدیک به نیم قرن از شهر شدن یاسوج معابری وجود دارند که تاکنون بازگشایی نشده اند

کد خبر : 39830
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۱
بازگشایی معابر ۵٠ ساله شهر یاسوج

پیک ملت؛ با حضور معاون عمرانی استاندار و شهردار یاسوج از مشکلات عدیده طرح تفصیلی جهت طرح در کمیسیون ماده 5 بازدید و جهت طرح در جلسه تصمیم گیری شد.

به گزارش پیک ملت، شهردار یاسوج گفت: با گذشت نزدیک به نیم قرن از شهر شدن یاسوج معابری وجود دارند که تاکنون بازگشایی نشده اند و این در حالی است که محدوده های جدیدی در آستان الحاق به شهر یاسوج هستند.

کیوان آشنا افزود: هنوز اولویت های معابر و اساس آن به عنوان یک مشکل لاینحل باقی مانده است که طی این بازدید بحث بازگشایی معابر مصوب طرح تفصیلی که تاکنون بازگشایی نشده اند مورد بررسی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: طی بازدید انجام گرفته تعریض جاده سروک به هفت سین، بلوار آیت الله ملک حسینی (ره)، خیابان جمهوری، ادامه بلوار ارم و اتصال آن به بنسنجان به صورت ویژه با معاونت محترم عمرانی استاندار بازدید و پیگیری شد.

کیوان آشنا بیان کرد: جهت تکمیل کانال دره گرم و ایجاد مسیر 30 متری اتصال ارم به بنسنجنان اقدام خواهد شد.

شهردار یاسوج افزود: پل چهارم (پل شهید یزدانپناه) مورد بازدید قرار گرفت و برنامه زمان بندی جهت تکمیل و بهره برداری این پروژه بررسی شد.

آشنا ابراز داشت: تعریض جاده سروک به سمت میدان هفت سین و 20 متری هتل آزادی به جاده سروک یکی دیگر از موارد بررسی شده در این بازدید بود که در خصوص آن تصمیم گیری شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.