جان باختن دانش آموختگان ۴ دانشگاه برتر کشور در حادثه هوایی امروز / جزئیات

صبح امروز بر اثر سقوط هواپیمای اوکراینی، تعداد زیادی از دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور در این حادثه جان خود را از دست دادند. به گزارش پیک ملت به نقل از مهر ، بر اثر سقوط هواپیمای اوکراینی که صبح امروز در حوالی صبا شهر استان تهران رخ داد، تعدادی از دانش آموختگان دانشگاه‌های

کد خبر : 1502
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۲
جان باختن دانش آموختگان ۴ دانشگاه برتر کشور در حادثه هوایی امروز / جزئیات

صبح امروز بر اثر سقوط هواپیمای اوکراینی، تعداد زیادی از دانش آموختگان دانشگاه های برتر کشور در این حادثه جان خود را از دست دادند.

به گزارش پیک ملت به نقل از مهر ، بر اثر سقوط هواپیمای اوکراینی که صبح امروز در حوالی صبا شهر استان تهران رخ داد، تعدادی از دانش آموختگان دانشگاه‌های صنعتی شریف، صنعتی امیرکبیر، خواجه نصیرالدین طوسی و علم و صنعت ایران جان باختند.

براساس اعلام دانشگاه شریف، تاکنون ۱۴ نفر از دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف در اثر این سانحه هوایی جان خود را از دست داده‌اند.

دانشگاه شریف: اسامی ۱۴ نفر از جان‌باختگان تاکنون اعلام شده است

بر همین اساس حمیدرضا ستاره کوکب ورودی ۱۳۸۹ کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک، مهدی اسحاقیان درچه ورودی ۱۳۹۲ کارشناسی مهندسی مکانیک، پونه گرجی ورودی ۱۳۹۱ کارشناسی مهندسی کامپیوتر، ایمان آقابالی ورودی ۱۳۸۹ کارشناسی مهندسی برق، آرش پورضرابی ورودی ۱۳۹۱ کارشناسی مهندسی کامپیوتر، محمد الیاسی ورودی ۱۳۸۹ کارشناسی مهندسی مکانیک، میلاد قاسمی ورودی ۱۳۸۹ کارشناسی ارشد مدیریت ۱۳۸۴ کارشناسی مهندسی برق، الناز نبی ورودی ۱۳۹۲ کارشناسی ارشد مدیریت از دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف بودند که در این هواپیما حضور داشتند.

همچنین محمد امین بیروتی ورودی ۱۳۹۲ مهندسی کامپیوتر، زهرا حسنی سعدی ورودی ۱۳۹۲ کارشناسی فیزیک، امیر اشرفی حبیب آبادی ورودی ۱۳۹۲ کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک، محمد صالحه ورودی ۱۳۸۹ کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر، غزل نوریان ورودی ۱۳۹۱ کارشناسی مهندسی علم مواد و منصور اثنی عشری اصفهانی ورودی ۱۳۹۱ کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دیگر دانش آموختگان دانشگاه شریف بودند که جان خود را در اثر این سانحه هوایی از دست دادند.

از بالا سمت چپ تصویر: آرش پورضرابی، امیر اشرفی، محمد امین بیروتی، مهدی اسحاقیان، حمیدرضا ستاره کوکب

از بالا سمت چپ تصویر: ایمان آقابالی، غزل نوریان، محمد صالحه، پونه گرجی، محمد مهدی الیاسی

دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی: یک نفر جانباخته است

در این سانحه پدرام جدیدی دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی جان خود را از دست داد. پدرام جدیدی سال ۱۳۹۵ از دانشگاه خواجه نصیر فارغ التحصیل شده است.

همچنین آروین مرتب دانش آموخته مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشکده مهندسی برق (فارغ التحصیل سال ۸۸)، به همراه همسر خود آیدا فرزانه در این سانحه جان خود را از دست دادند.

دانشگاه امیرکبیر: ۶ نفر از جان‌باختگان دانش آموختگان این دانشگاه هستند

همچنین ۶ نفر از دانش آموختگان دانشگاه امیرکبیر به نام‌های نسیم رحمانی فر، امیرحسین سعیدی نیا، از دانشکده مهندسی پزشکی و فراز فلسفی، الما اولادی از دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر و شادی جمشیدی از دانشکده مهندسی پلیمر، پریناز قادرپناه از دانشکده مهندسی نساجی نیز در این هواپیما حضور داشته‌اند.

دانشگاه علم و صنعت: تاکنون اسامی ۵ نفر اعلام شده است

محمدحسین ساکت دانشجوی مقطع دکتری دانشکده مهندسی راه آهن دانشگاه علم و صنعت از دیگر افرادی بود که صبح امروز جان خود را در سانحه هوایی از دست داد. این دانشجو در سال ۱۳۹۴ در دانشکده مهندسی راه آهن و گرایش مهندسی ماشین‌های ریلی در مقطع دکتری پذیرفته شده بود. وی در مقطع کارشناسی ارشد هم در دانشگاه علم و صنعت ایران مشغول به تحصیل در دانشکده مهندسی راه آهن بود.

نام پدرام جدیدی دیگر دانش آموخته دانشگاه علم و صنعت در میان جان‌باختگان منتشر شده است. او نیز در سال ۱۳۹۷ در دانشکده مهندسی عمران، گرایش سواحل، بنادر و سازه‌های دریایی در مقطع دکتری پذیرفته شده بود و پس از مدتی برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری به کشور کانادا رفته بود.

سید پدرام موسوی و همسر او مژگان دانشمند و نیز آقای رزگار رحیمی از دیگر فارغ التحصیلان دانشگاه علم و صنعت بودند که در این حادثه جانباختند.

این جان‌باختگان دانش‌آموختگان دانشکده مهندسی برق در دهه ۷۰ و ۸۰ بودند.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.