پیام تبریک مدیران و مسئولین کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار

مدیران دستگاههای اجرایی و مسئولین روابط عمومی های استان با ارسال پیام های جداگانه فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به تلاشگران و فعالین عرصه اطلاع رسانی تبریک گفتند. به گزارش پیک ملت ، متن پیام ها به شرح ذیل است ،؛ پیام تبریک نماینده مردم بویراحمد ، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی

کد خبر : 9543
تاریخ انتشار : پنجشنبه 16 مرداد 1399 - 13:20
پیام تبریک مدیران و مسئولین کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار

مدیران دستگاههای اجرایی و مسئولین روابط عمومی های استان با ارسال پیام های جداگانه فرارسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به تلاشگران و فعالین عرصه اطلاع رسانی تبریک گفتند.

به گزارش پیک ملت ، متن پیام ها به شرح ذیل است ،؛

پیام تبریک نماینده مردم بویراحمد ، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی به مناسبت روز خبرنگار 

بسم الله الرحمن الرحیم
ن والقلم و ما یسطرون
خبرنگاران عزیز و نستوه
سلام
هفدهم مرداد که مزین به روز خبر نگار و روز سپاسگزاری از قلم به دستان واقع نگر عرصه رسانه و اطلاع رسانی می باشد بر همه ی شما میمون و خجسته باد
و همچنین رضوان الهی نثار ساحت پاک خبرنگاران شهید باد بدیهی است دستیابی به قله های توسعه ، پیشرفت وسربلندی بدون همراهی و بازتاب لنز های واقع نگر و قلم های منصف میسور و ممکن نخواهد شد بنابر این رسالت زیبای شما در فرآیند روشن گری و حقیقت گویی رسالتی متفاوت و ستودنی است
که لازمه ی آن دقت،امانتداری و انصاف است امید می رود همگام با خدمات نظام و همپای مسئولین گامی بلند به سوی افق روشن ایران اسلامی بردارید.
مهدی روشن فکر نماینده ی مردم شریف شهرستان های بویر احمد ودنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی

 

 

*************************************************

 

استاندار کهگیلویه وبویراحمد

هفدهم مردادماه یادمان شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی و روز خبرنگار ، یادآور رشادت ها و مجاهدت های زنان و مردان با بصیرتی است که با هدف روایت حقیقت، بیرق بزرگ آگاهی بخشی را بر دوش کشیده اند .
روز خبرنگار روز مجاهدانی است که قلم را سلاح و رسانه را سنگر دفاع از استقلال ، آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه ‏گر جهانی قرار داد ه اند
خبرنگاران وجدان بیدار جامعه و تصویرگرحواد ث زمانه اند. بصیرت افزایی و ارتقاء سطح آگاهی جامعه مهمترین دغدغه‌ این اندیشمندان صاحب قلم است.
وظیفه خطیر و حساس خبرنگاری و اطلاع رسانی، در توسعه فرهنگی جامعه و بسترسازی پیشرفت همه جانبه نقشی ارزشمند و بی بدیل دارد.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام حوزه خبر و اطلاع رسانی بویژه شهید صارمی ،فرارسیدن این مناسبت مبارک را به همه صاحبان قلم و اندیشه، اصحاب رسانه و مطبوعات ، خبرنگاران خبرگزاریها و فعالان فضاهای مجازی تبریک و شادباش می گویم و توفیقات روز افزون تمامی این عزیزان را در راه ایفای رسالت مهم آگاهی‌ بخشی و اطلاع‌رسانی از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.

حسین کلانتری، استاندار

************************************************

رئیس کل دادگستری استان روز خبرنگار را تبریک گفت.

حسن نگین تاجی با ارسال پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد؛ رئیس کل دادگستری استان در این پیام اظهار داشت: سلام و درود خدا بر تمامی وقایع نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس میدارند از خبرنگاران و اهل رسانه تشکر کردند.

رئیس کل دادگستری استان روز خبرنگار را تبریک گفت.

  دکتر حسن نگین تاجی با ارسال پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان کهگیلویه و بویراحمد؛ رئیس کل دادگستری استان در این پیام اظهار داشت: سلام و درود خدا بر تمامی وقایع نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس میدارند از خبرنگاران و اهل رسانه تشکر کردند.

مقام ارشد قضایی استان یاد ،نام و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی را گرامی داشتند و افزود: : سلام و درود خدا بر تمامی خبرنگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت های سلطه گر جهانی قرار دادند و در این راه پر افتخار به لقاء محبوب رسیدند.

دکتر نگین تاجی تأکید کرد: خبرنگار باید بداند و می داند که آن کس که آگاه تر است مسئول تر است .

وی افزود: مسئول در قبال ملت و کشور،

مسئول در قبال باورها و اعتقادات مردم ،

مسئول در قبال منافع ملی،

مسئول در قبال تجاوز فکری و اندیشه های بیگانه به مرزهای فرهنگی،

مسئول در قبال اخلاق جامعه ،

مسئول در اقدامات مدیران کشور و این مسئولیت و مسئولیت ها نه تنها محدودیت نمی آفریند ، بلکه راه رسیدن به کمال را در این حرفه مقدس برای او هموار و هموارتر می سازد و خبرنگار به جایگاهی می رسد که جز رضایت حضرت دوست نمی بیند.

رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، در پایان برای تمامی خبرنگاران به ویژه تلاشگران استانی عرصه قلم و رسانه آرزوی موفقیت و شادکامی نمودند.

************************************************

پیام تبریک فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز بزرگداشت مقام شامخ خبرنگار را به فعالان این عرصه خطیر تبریک و تهنیت گفت و یاد و خاطره شهدای رسانه را گرامی داشت.

متن پیام سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید خرم دل فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد به شرح زیر است :
بسمه تعالی
گزارشگری و خبررسانی، یک حرفه ی با ارزش است. (مقام معظم رهبری)
هفدهم مرداد یادآور سالروز شهادت شهید محمود صارمی و تمامی مجاهدانی است که در عرصه قلم و اندیشه جان شیرین خود را برای برافروختن چراغ آگاهی و اطلاع رسانی فدا کردند.
خبرنگاران به راستی نماد راستین تعهد، آگاهی بخشی و مطالبه گری هستند و برای عینیت بخشی به “نون والقلم مایسطرون” شبانه روز در حال تلاش و خدمت اند که باید قدردان این افسران جنگ نرم باشیم.
در تمامی صحنه های انقلاب اسلامی از دوران هشت سال دفاع مقدس تا دفاع از حرم آل الله و جبهه مقاومت و هر جایی که نیاز باشد خبرنگاران و اصحاب رسانه با عشق، ایثار و از خود گذشتگی صحنه هایی به یاد ماندنی را در تایخ این مرز پرگهر ثبت و ضبط می کنند.
اینجانب یاد و خاطره شهدای خبرنگار به ویژه شهید خداعفو عبدیانی؛ شهید رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد را گرامی داشته و فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به دلسوزان و فعالان عرصه ی خبر و اطلاع رسانی تبریک می گویم و از خداوند متعال برای تمامی این عزیزان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

************************************************

 

پیام تبریک فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

سردار ً مهدی انصاری ً طی پیامی ۱۷ مرداد؛ روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس متن این پیام بدین شرح است:

خبرنگاران وجدان بیدار، چشم بینا، زبان صادق و صریح در خط مقدم جبهه آگاهی بخشی به جامعه هستند و چون دیدبان صادق برای اطلاع رسانی صحیح، دقیق و سریع رخدادها و حوادث تلاش می‌کنند و امید است در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نکنند.

اصحاب رسانه با روشنگری های خود می‌توانند در راستای هدایت افکار عمومی جامعه نقش مهمی ایفا کرده و راه پیشرفت جامعه را هموارتر کنند و تلاش صادقانه اصحاب رسانه در پوشش خبری رویداد های مختلف به منظور ارتقاء سطح آگاهی اقشار مختلف جامعه مصداق بارز خدمت ارزشمند است و همواره شایسته توجه و تقدیر است.

اینجانب با توجه به اینکه ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید ً محمود صارمی ً به نام روز خبرنگار نامیده شده است، ضمن ادای احترام به شهیدان و جانباختگان اصحاب رسانه میهن اسلامی و تقدیر از زحمات همه فعالان رسانه ای در ارتقاء امنیت اجتماعی و توسعه نظم و امنیت استان، روز خبرنگار را به آنها تبریک عرض می نمایم و سلامتی، سرافرازی و توفیق آنها را در سایه توجهات ویژه حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری از خداوند منان مسئلت دارم.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد
سرتیپ دوم پاسدار مهدی انصاری

************************************************

رییس بیمارستان شهید جلیل یاسوج 

۴۱ سال از انقلاب شکوهمند مردم عزیز ایران میگذرد و در این سال‌های طولانی قلم قهرمانانی از جنس مردم تلخی و شیرینی میدان های دوران دفاع مقدس، میادین مبارزات سیاسی که نشان مردم سالاری دینی است، میادین اجتماعی و ورزشی و به طور کلی فراز و فرودهای این ایام را به رشته تحریر درآوردند و در دل هر حادثه ای جلوتر از همه با روایت های عاشقانه حماسه آفریدند.
و اما ما کادر درمان حدود ۶ ماه است که مبارزه ای را شروع کردیم که کم سابقه است و در این میان یارانی را کنار خود دیدیم که با تمام وجود به میدان آمده بودند، آری خبرنگاران و مستندسازان و قلمشهایشان زمانی که همه از حادثه و خطر این ویروس به خانه ها پناه  بردند، به دل حادثه و خطر آمدند تا در کنار کادر درمان، از شیرینی و تلخی های این روزهای حوزه سلامت کشور بنویسند، از شجاعتها و فداکاریهای پرسنل بیمارستانها و مراکز بهداشتی و ستادی، از پزشکان و پرستارانی که جان عزیز خود را در معرض خطر قرار داده‌اند تا سلامت و زندگی را به بیماران هدیه دهند، از ضرورت رعایت بهداشت، از خطرهایی که این ویروس دارد و… روایت کردند.
و این همراهی ها بود که انگیزه ای دوچندان را به ما داد و قطعا مردم قدر دان این فداکاری های حوزه رسانه و خبرنگاران عزیز هستند.اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه، فرا رسیدن روز خبرنگار را از طرف خود و همه همکاران در مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر جلیل به تمامی خبرنگاران ، مستندسازان و اصحاب رسانه و جامعه خبری و سایتهای محلی و کشوری تبریک گفته و از درگاه پروردگار سعادت، سلامت، توفیق در قلم زدن در راه عدالت و حقیقت و موفقیت آنها را در تمامی لحظات زندگی خواستارم.
دکتر سعید جاودان سیرت سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر جلیل

************************************************

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

پیام تبریک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به مناسب روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پیام محمدعلی پیرسبزی آمده است:

 

بِسْمِ اَللّٰهِ اَلرَّحْمٰنِ اَلرَّحِیمِ

ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا یَسْطُرُونَ

کمترین سهمِ هر ملتی، رَستن از ذلت است و رُستن در آرامش… پیمودنِ مسیرِ تلخِ ریاضت است، برای چشیدن حلاوت رضایت…و این جودی از وجودِ ستبرِ فرهنگ آن ملت است که جوهره اصلی و غایت قلم و اهالی قلم، فرهنگ ، هنر و رسانه است، اهالی قلم خوب میدانند که قلمشان در صراط خیر و شرِّ، نقش بسزا و سهم تاثیر گذاری در طول تاریخ داشته و دارد چرا که قلم میتواند هم بر جاودانگی و عروج، و هم به درماندگی و هبوط دلالت داشته باشد، رشد و توسعه، در جوامع بشری متاثر از تاریخ، ادبیات، سیاست، اقتصاد ، فرهنگ، هنر و پژوهشِ کسانی بوده وخواهد بود که در این گذار، با اندیشه ، شناخت ، آگاهی و دغدغه، قلم میزنند و صادقانه فردای بهتر را ترسیم میکنند.

اهالی رسانه در راه توسعه و فرهنگ و تحقق ارزش های والای انقلاب اسلامی در سایه حضور و گوش به فرمان منویات مقام معظم رهبری ، اقتدار و امنیت کشور  همیشه همراه مردم و همپای مسئولین، حضور چشمگیر و نقش بسزایی داشته، و با   تحلیل های درست در مقابل اخبار کذب رسانه های معاند، در زمان مناسب و اطلاع رسانی صحیح، این نقشِ مهم را پرنگتر نموده اند، تقارن زیبای عید غدیر و روز خبرنگار فرصتی است مغتنم، برای پاسداشت رسالت پیامبرانِ عرصه قلم، فرهنگ و رسانه که شایسته میدانم ضمن تبریک این روز بزرگ و گرامیداشت یاد و خاطره ی شهدای عرصه خبر، از روایت و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در انعکاس تلاش های ایثارگرانه و خستگی‌ ناپذیر مدافعان عرصه سلامت،  سپاسگذاری نمایم.

امید در این رسالت خطیر، همواره مقام والای قلم بر تارک جبینن تان بدرخشد.

************************************************

رحمن خادم مدیرعامل شرکت گاز استان با صدور پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد، متن پیام مدیرعامل شرکت گاز استان بشرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ن والقلم و ما یسطرون خداوند متعال به قلم و آنچه می نویسد سوگند یاد کرده، خبرنگار با قلم خود خدمت و عبادت انجام می دهد، کار او علاوه بر آگاهی بخشی و روشنی دادن به جامعه نزد حق تعالی عبادت محسوب می شود. روز خبرنگار روز خدمت و عبادت است این روز را به خبر نگاران خدوم استان تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای آنان ارزوی توفیق روز افزون دارم.

رحمن خادم مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد

************************************************

پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان به مناسبت روز خبرنگار

زندگی انسان امروز، بیش از هر زمان دیگر مرهون تلاش فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی است؛ آنانی که بدون هیچ چشمداشتی، آگاهی بخشی به جامعه را رسالت خویش قرار داده و با تراوش رنج ، غم و شادی مردم از قلم متعهد خود “چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نمانـد قرار” را عینیت می‌بخشند.
فرارسیدن ۱۷مرداد، روز خبرنگار و روز پاسداشت مقام انسان های آزاده ای که برای دستیابی به حقیقت و تولید و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی فرو گذار نمی کنند را به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه ، خانواده بزرگ مطبوعات و فعالان عرصه اطلاع رسانی در استان تبریک و تهنیت می گویم.
از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم ، در راستای اعتلای نام ایران اسلامی موفق و پیروز باشید.

************************************************

پیام تبریک مدیر عامل شرکت آبفا استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت ۱۷ مردادماه روز خبرنگار


به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد در آستانه فرارسیدن ۱۷ مردادماه، روز نامگذاری گردیده بنام روز خبرنگار، پاسره مدیر عامل شرکت آبفا استان با صدور پیامی این روز را به تمامی خبرنگاران، اصحاب رسانه و صاحبان قلم و اندیشه تبریک گفت.
متن پیام مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان به شرح ذیل می باشد:
سلام و درود احد بی همتا بر نگارندگان خبر و اصحاب رسانه که به(( ن والقم و مایسطرون)) اعتقاد راسخ و عمیق داشته و حرمت قلم و آگاهی بخشی را پاس داشته اند و بر همگان ثابت نموده اند که همیشه و در همه برهه ها، قلم و اندیشه خویش را جزء در مسیر حق و عدالت بکار نمی گیرند.
۱۷ مردادماه فرصت ارزشمند و گرانبهایی است تا بار دیگر از رشادتهای خبرنگاران شهید ، بویژه (( شهید محمود صارمی )) که قلم را سلاح و رسانه را سنگر دفاع از حیثیت، کشور و رسالت خود قرار داده اند به نیکی یاد نموده و از تلاش های بی وقفه نگارندگان خبر و اصحاب رسانه که سلامت فرهنگی و فکری جامعه را با نشر اخبار و اطلاعات واقعی، مناسب و مطلوب، مرهون زحمات بی وقفه آنان می دانیم صمیمانه تشکر و قدردانی نمائیم .
در روز نام گذاری گردیده بنام روز خبرنگار، با دلی آکنده و مملو از تقدیر و قدردانی، از خدمات و زحمات شبانه روزی خبرنگاران ، تبریک به طلایه داران جبهه آگاهی و زبان گویا و چشم بینای مردم کوچکترین واژه ای است که به اصحاب رسانه و خبر که در قبال باورها و اعتقادات مردم و منافع ملی و در قبال هر دشمنی که قصد تجاوز به مرزهای فرهنگی و اندیشه های ناب دینی مان را دارند مسئولیت خطیر خود را انجام داده و همواره در راستای پاسداشت ارزشهای جامعه و ترویج تفکر دینی و فرهنگی، بیرق احساس مسئولیت، غیرت و تعصب خود را با قلم خویش برپا داشته اند و با اندیشه و تراوشات فکری و ارزشی خود از ایران اسلامی و سکونت داران در میهن عزیزمان دفاع نموده اند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره (( شهید محمود صارمی )) و تمامی شهدای والامقام خبرنگار و اصحاب رسانه که با اهداء خون خویش به سرزمین خود و سکونت داران در آن، اداء دین نمودند، بر خود لازم می دانم از یکایک خبرنگاران، اصحاب رسانه، خبرگزاریها، پایگاه های تحلیلی و خبری، صدا و سیما، فعالان فضای مجازی، روزنامه نگاران ،جرائد و مطبوعات و تمامی صاحبان قلم و اندیشه و تلاشگران درون و برون استانی که در انعکاس اخبار، اطلاعات، مطالب و بویژه موارد مرتبط با شرکت آب و فاضلاب تلاش و کوشش نموده و می نمایند صمیمانه تقدیر و تشکر نمائیم و موفقیت، سلامتی و توفیقات روزافزون تمامی آنان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم. روزتان فرخنده و قلمتان پاینده باد.

************************************************

پیام تبریک سرپرست مخابرات منظقه کهگیلویه وبویراحمد

سید محمد هادی امیری سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد ؛با صدور پیامی فرا رسیدن ۱۷ مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز بزرگداشت مقام شامخ خبرنگار را به فعالان این عرصه خطیر تبریک و تهنیت گفت و یاد و خاطره شهدای رسانه را گرامی داشت:
در کام قلم زجان من خون می ریخت / در صفحه چو اشک چشم مجنون می ریخت
آن دل که نثار دوست باید می شد / خون می شد و قطره قطره بیرون می ریخت
هفدهم مردادماه، سالروز تجلیل از پیام آورانی است که در خلق جهانی آباد، آزاد و آگاه، همتی والا و تلاشی بیاد ماندنی اما دشوار از خود به نمایش گذاشته و پرده از ناآگاهی ناآگاهان بر می دارند.
دقت، صراحت و صداقت از شاخصه های ناقلان اخبار است، آنان که نقش شان در جامعه حیاتی است، به مثابه خون جاری در رگ‌ها، در کنار مردم و دولت مداران به عنوان حاملان پیام و مرسلان خبر به تحلیل واقع بنیانه‏ای از وقایع می پردازند و اطلاع رسانی شفاف را سرلوحه کار خود قرار می دهند
دنیای امروز؛ عصر تبادل اطلاعات و انتشار سریع اخبار است و در این میان، جامعه ای توسعه یافته تلقی می شود که بتواند در کنار شاخصه های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و … بر معیار آگاهی بخشی عمومی، اطلاعات و در حقیقت عنصر “دانایی” تاکید کند؛ در چنین شرایطی، رسانه ها نقش اساسی دارند.
در این بین، رسانه ها و مطبوعات سالم، کسانی هستند که با تعهد و تخصص خوراک‏ سالم مطبوعاتی را فراهم می آورند.
۱۷ مردادماه سالروز پاسداشت حرفه خبرنگاری، ارج نهادن بر تلاش جمعیت بزرگی از فرهیختگان جامعه است که تمام هم و غم خود را در انتقال آگاهی و اطلاع رسانی به عموم مردم قرار می‌دهند و با روایت رویداهای زمان خود به مثابه مورخانی دفتر تاریخ کشور را برای همیشه ماندگار می‏سازند.
اینجانب فرا رسیدن روز خبرنگار را به دلسوزان و فعالان عرصه ی خبر و اطلاع رسانی تبریک گفته، از خداوند برای این عزیزان و به ویژه خبرنگاران فعال در عرصه علم و فناوری، آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
ومن الله التوفیق
سید محمد هادی امیری
سرپرست مخابرات منطقه کهگیلویه وبویراحمد

************************************************

یادداشت مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت روز خبرنگار

درود خدا بر خبرنگارانی کخ حرمت قلم را پاس می دارند.

سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند و خامه خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند.

به گزارش روابط عمومی کانون کهگیلویه و بویراحمد در متن این پیام آمده است:

سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند و خامه خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند.

سلام و درود خدا  بر تمامی خبرنگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی ومقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه‏‌گر جهلی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند.

خبرنگار باید بداند و می‏‌داند که آن کس که آگاه‏تر است مسؤول‏تر است. مسئول در قبال ملت و کشور،مسئول در قبال باورها و اعتقادات مردم،مسئول در قبال منافع ملی،مسئول در قبال اخلاق جامعه،این مسئولیت و مسئولیت‌ها نه تنها محدودیت نمی ‏آفریند، بلکه راه رسیدن به کمال را در این حرفه مقدس برای او هموار و هموارتر می‏ سازد و خبرنگار به جایگاهی می ‏رسد که جز رضایت حضرت دوست نمی ‏بیند.

روزتان مبارک خبرنگاران فرهیخته

************************************************

رئیس دانشگاه یاسوج در پیامی، روز خبرنگار را به فعالان عرصه خبر و رسانه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی، متن کامل پیام دکتر احمد عریان در پی می آید:

۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگار متعهد خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران که به نام «روز خبرنگار» نامگذاری شده را گرامی می‌داریم و به تمامی انسانهای شریف، قلم‌های بی باک و صداهای رسای جامعه درود می‌فرستیم که در این عرصه پرخطر، با تلفیق ایثار و شهادت با استقلال و آزادگی همواره شریان‌های تنفس فرهنگی و خبری جامعه را باز و سیراب نگه داشته‌اند تا مخاطبین خود را اقناع کرده و از صداهای تک قطبی و سلیقه‌ای به دور باشند.

رسالت امروز خبرنگار، رسانه و عرصه خبر آن هم در هیاهوی ویروس کرونا که فاصله‌های اجتماعی ایجاد شده و جهان بر مدار فضای مجازی می چرخد در دو عامل صداقت و سرعت بیش از پیش نمود پیدا کرده است.

امروزه دیگر نمی شود نقش بی بدیل خبرنگاران را کتمان کرد زیرا جهان تشنه شنیدن اخباری است که از لسان و قلم خبرنگاران و اصحاب رسانه‌های امانت دار و قابل اعتماد تنظیم و منتشر می گردند.

اینجانب به نمایندگی از جامعه آموزش‌عالی استان کهگیلویه و بویر احمد از همه خبرنگاران و عزیزانی که در طول سال گذشته اخبار و رخدادهای آموزش عالی استان به ویژه دانشگاه یاسوج را پوشش داده و در این مسیر تلاش کردند تقدیر و سپاسگزاری می نمایم.

این روز را به همه فعالان عرصه رسانه به ویژه صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد، خبرنگاران و رسانه های استان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی توأم با خبرهای خوب و سلامتی برای همه عزیزان از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

دکتر احمد عریان

رییس دانشگاه یاسوج

************************************************

پیام تبریک رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، علی سلحشوری، در پیامی به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار، این روز را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است: درود بر هنرمندانی که حرمت قلم و دانستن را گرامی می دارند و قدرت اندیشه، توان نوشتن و مجال گفتن را جز در مسیر حق و حقیقت به کار نمی گیرند. ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار یادآور زحمات و تلاش های انسانهای شریفی است که در کسوت خبرنگاری، رسالت خطیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی را بر عهده داشته و به مدد قلم های پاک و صادق و توانای خود، موجبات روشنگری و تعالی، پیشرفت و بالندگی جامعه را فراهم می آورند.

قشر فرهیخته ای که به پاس حرمت و ارزش و اهمیت والای کار خبر و پیام رسانی، همواره از شأن و منزلت رفیعی در نزد افکار عمومی برخوردار بوده و شایسته ارزشمند ترین تکریم و قدر شناسی می باشد و حقیقتاً در این روزهای سخت مقابله با بیماری منحوس کرونا، دوشادوش کادر پزشکی و درمانی استان تلاش می کنند و با آگاهی بخشی به جامعه، مردم را به صحنه آورده و همراه دستگاههای اجرایی توفیقاتی را کسب کردند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه شهید محمود صارمی و تبریک این روز به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و فعالان عرصه اطلاع رسانی در استان کهگیلویه و بویراحمد، از توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار، اطلاع ‌رسانی فعالیت‌ ها، خدمات دولت و نظام ‌تشکر و قدردانی نموده، از درگاه خداوند متعال برای همگان  سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت می نمایم.

عی سلحشوری

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد

************************************************

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

دنیای امروز را عصر اطلاعات و ارتباطات نام می نهند. عصری که در آن کسب خبر ،انتشار،وتوزیع اطلاعات و دست رسی به اطلاعات ، نقش تعیین کننده ای دارد در این میان، خبرنگارانی هستند که از همه توان و پتانسیل مثبت خویش مایه می گذراند و خطرات را به جان می خرند، تا این مهم رقم بخورد و چه بسا ممکن است این تلاشها و فداکاری ها از چشم و نظر خیلی از افراد جامعه پنهان بمانند .پس باید باور داشته باشیم که این افراد چشم بینای جامعه هستند.
در واقع خبرنگاران در خط مقدم و پیشرو در امر آگاهی بخشی و راهبری خبری اند که حق‌طلبی از مهم‌ترین ویژگی‌های برجسته یک خبرنگار محسوب می شود.
۱۷ مرداد سالروز شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی و روز خبرنگار است و بسی شایسته است که به این مناسبت ارزشمند، خطاب به خبرنگاران و تلاشگران عزیز عرصه اطلاع رسانی، عرض تبریک و خدا قوت داشته باشم ، ازهمه ی عزیزانی که با بخش آب استان در تعامل بوده اند نیزبر حسب وظیفه خاص تر تقدیر نمایم.
امید است که در سایه الطاف الهی و عنایت امام عصر(عج) و هدایت مقام معظم رهبری، بتوانیم در کنار فرهیختگان رسانه ای، در رفع موانع و نواقصات قدمهای جدی تر برداشته و عناصری مفید برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم.
رسول فرهادی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد

************************************************

پیام تبریک رئیس جهاد کشاورزی استان

به نام خداوند جان و خرد

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

سوگند به قلم و آنچه می نگارد

زندگی انسان امروز، بیش از هر زمان دیگری مرهون تلاش فعالان عرصه‌ی خبر و اطلاع رسانی‌ست؛ آنانی که بدون هیچ چشمداشتی، آگاهی بخشی به جامعه را رسالت خویش قرار داده و با تراوش رنج، غم و شادی مردم از قلم متعهد خود، اهمیت” ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ” را عینیت می‌بخشند؛ انسان‌های آزاده‌ای که ضمن حفظ حرمت قلم، برای دستیابی به حقیقت و تولید و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی فروگذاری نمی کنند؛ همانگونه که خداوند در قرآن به قلم سوگند یاد می‌کند و این بیانگر رسالت پیامبرگونه‌ی این قشر عزیز است.

هفدهم مرداد، سالروز شهادت مجاهد اهل قلم شهید محمود صارمی، به حق روز خبرنگار نامگذاری شده است. خبرنگاران، این سفیران صادق و راویان صدیق همواره در راه حقیقت و رسالت خطیر و سترگ آگاهی بخشی، اهتمام می ورزند و می‌دانم، توصیف رسالتی که بر عهده گرفته‌اید، شکیبی وصف‌ناپذیر می‌خواهد که قلم و زبان را یارای ارج نهادن به آن نیست، لکن به پاس رسالت قلم و فعالیتهای صادقانه و کوشش‌های بی شائبه و بی دریغی که شما تلاشگران عرصه‌ی خبر و اطلاع رسانی مبذول داشته اید، همت والای شما در انعکاس اخبار و اطلاعات دولت تدبیر و امید و اطلاع رسانیِ خدمات جمهوری اسلامی و حمایت و همکاری در پوشش فعالیت ها و خدمات جهادگران بی سنگر در جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد در سال جهش تولید، به جامعه را می‌ستایم و بر خود وظیفه می‌دانم از سعی و تلاش تمام خبرنگاران رسانه‌های استانی و شهرستانی ، اعم از صدا و سیما، خبرگزاری‌ها، روزنامه های سراسری، سایت ها و پایگاه های خبری، مطبوعات محلی و فضای مجازی تقدیر و تشکر نمایم.
اینجانب ضمن پوزش از کاستی‌ها و کمبودهای احتمالی امیدوارم همچون گذشته شاهد تداوم این همراهی و همکاری باشیم.
در پایان ضمن قدردانی مجدد از تک تک شما فرهیختگان و پیام آوران عرصه‌ی علم و دانایی، تندرستی، سعادت و موفقیت شما را، در سایه‌ی الطاف ایزد سبحان و در راستای اعتلای نام ایران اسلامی آرزو دارم.

الیاس تاج الدینی
رئیس سازمان جهاد کشاورزی
کهگیلویه و بویراحمد

************************************************

پیام تبریک شهردار یاسوج به مناسبت روز خبرنگار


شهردار یاسوج ، به مناسبت روزخبرنگار طی پیامی، این روز را به خبرنگاران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری یاسوج متن پیام بدین شرح است:

هفدهم مردادماه، به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار شجاع و متعهد، شهید محمود صارمی، روز خبرنگار نامگذاری شده است؛ این روز فرصتی است مغتنم تا از جایگاه معنوی و از زحمات بی دریغ اصحاب قلم و رسانه در مسیر اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه، تقدیر و تجلیل شود.

نقش خبرنگاران به عنوان ابزار اطلاع رسانی، نقشی مؤثر و حیاتی است. بدون تردید حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبر رسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار نقش بسزایی در ارتقای اطلاعات در سطح جامعه دارند ، که در این راه و رسالت خطیر و سترگ برای پاسخگویی کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رضایت مردم و جامعه قدم های بسیار محکمی برداشته اند و دلسوزانه پیگیر حل مشکلات مردم و رابط آنها با مسئولین ذیربط هستند تا زمینه رشد و توسعه همه جانبه جامعه را فراهم می آورند .

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به تمامی خبرنگاران و خانواده بزرگ اطلاع‌رسانی و اصحاب رسانه که بی‌چشمداشت در این عرصه فعالیت می‌کنند، توفیق روزافزون این عزیزان متعهد را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) از درگاه ایزدمنان خواستارم.

************************************************

پیام تبریک رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار :

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان، سالار حسین پور رئیس سازمان، درپیامی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار به تمامی اصحاب محترم رسانه گفت: هفدهم مردادماه به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی، به زیبایی و به پاس زحمات وخدمات ارزنده خبرنگاران محترم ، « روز خبرنگار » نامگذاری شده است؛ این روز فرصتی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم قدردانی شود ، لذا این روز شکوهمند که روز پاسداشت قلم است را به نوبه خود به همه خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
بی شک رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات سریع و دقیق این عزیزان است و ما در حوزه صنعت، معدن و تجارت همواره از این ظرفیت در راستای تحقق اهداف عالیه سازمان بهره برده ایم .
امید است اصحاب محترم رسانه با استعانت و توکل به خداوند متعال در سال مزین به سال جهش تولید،با تبیین و معرفی دستاوردهای صنعتی و معدنی کشور عزیزمان ایران،فضای امید بخش وبا نشاطی را در جامعه به وجود آورند.

************************************************

مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت

پیام تبریک مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

متن پیام به شرح ذیل است

بسم الله الرحمن الرحیم

خبرنگار پاسدار منافع عمومی و روشنگری بی ادعاست که حکومت کننده و حکومت شونده را در ترازوی قانون متوازن می کند.

۱۷ مردادماه روز شهادت شهید صارمی و یاد آور حماسه آفرینی های آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند بی تردید بخشی از رشد و ارتقاء سطح عمومی و اطلاعات و فرهنگ جامعه مرهون خدمات جامعه خبرنگاران است

اینجانب ضمن گرامیداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه و تمامی کسانی که ارزشمندترین گوهر زندگی خود یعنی جان خود را در راه آگاهی بخشی و اعتلاء ایران و اسلام و مردم بر کف نهاده و در تاریخ ماندگار شدند، فرا رسیدن روز خبرنگار را از طرف خود و همه همکاران در اداره کل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه صاحبان اندیشه و قلم و جامعه خبری و سایتهای محلی استان تبریک گفته و از درگاه ایزد منان سعادت، سلامت، و توفیق امید بخش آنها را در تمامی امور خواستارم.

***********************************************

پیام تبریک معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان البرز بمناسبت روز خبرنگار

سید حسین بهنامیان معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر با صدور پیامی روز خبرنگار را به فعالین این عرصه تبریک گفت .

متن پیام به شرح ذیل میباشد

اقتضای جان چو ای دل آگهی است
هرکه آگه تر بود جانش قوی است.

هفدهم مردادماه روز بزرگ و سترگ خبرنگار است که به مناسبت سالروز شهادت شهید صارمی نامگذاری شده است، این روز فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب رسانه تشکر و قدردانی شود.

نام گذاری این روز به نام خبرنگار، فرصت و بهانه‌ای است برای پاسداشت خدمات انسان‌های شایسته و حقیقت طلبی که چشم بیدار جامعه و زبان گویای مردم هستند. انسانهای آزاداندیشی که از وجودشان، انتشار دانایی و گسترش آگاهی معنا می‌یابد. آن‌ها که وجدان بیدار جامعه و تصویرگر عینی زمان خویشند و با بیان نافذ، شیوا و گیرایشان، بی‌پروا وظیفه قلم را که نگاشتن حقیقت است پاس می‌دارند و رسالت خطیر خود را به جا می‌آورند.

اینجانب از تلاش خستگی ناپذیر خبرنگاران، به ویژه “خبرنگاران داوطلب جمعیت هلال احمر استان البرز” که سعی و تلاش فراوان داشتند، تقدیر و تشکر میکنم و امیدوارم با استعانت و توکل به خداوند متعال در انجام رسالت آگاهی بخشی و شفاف سازی و ارتقاء سطح فرهنگی جامعه موفق و موید باشید.

***********************************************

روابط عمومی اداره نوسازی مدارس

مرداد ماه روز خبرنگار ، روز قلم ، روز رسالت سنگین خبرنگاری و روزنامه نگاری را به تمامی اندیشمندان و صاحبنظران عرصه این جامعه فهیم و بلیغ تبریک و تهنیت عرض نموده و به همین بهانه
خاطره‌ای زیبا از فریدون‌مشیری تقدیم محضر شریف شما می کنم

زنده یاد مشیری بیان می کردند که در طبقه دوّم منزلی که بنده زندگی می‌کنم، آپارتمانی هست که همسایه محترم دیگری در آن زندگی می کند؛ یک شب، بنده که به خانه آمدم تا ماشینم را در گاراژ بگذارم، دیدم مهمان‌های همسایه محترم، ماشین‌های خود را ردیف گذاشته اند جلوی خانه و از قرار معلوم، دسته جمعی با میزبان رفته اند شمیران. من هم ناچار ماشینم را بردم تعمیرگاه و نامه‌ای نوشتم و جلوی یکی از ماشین‌ها گذاشتم به این مضمون:
«امیدوارم که امشب به شما خوش گذشته باشد! اگر شما ماشینتان را چندمتر جلوتر گذاشته بودید، من مجبور نبودم که چند کیلومتر تا تعمیرگاه بروم. ارادتمند: فریدون مشیری»

صبح که از منزل بیرون آمدم، دیدم یکی از مهمان‌ها که خطاط معروفی است -و نامشان استاد بوذری است- از قرار جزو مهمان ها بوده. با خط‌خوش، نامه‌ای نوشته و به در منزل من چسبانده. او نوشته بود:
آقای مشیری! در پاسخ مرقومه عالی؛
«گر ما مقصّریم، تو دریای رحمتی!» و در خاتمه به عرض می‌رساند؛ اطاعت می‌کنم جانا که از جان دوست تر دارند، جوانان سعادتمند، پندِ پیرِ دانا را،

من هم برای ایشان نامه‌ای نوشتم؛ البته منظوم به این شرح: هنوز خطِ خوش ِ تو، نوازش بَصَر است / هنوز مستی این جام جانفزا به سَر است.
فضای سینه ام از نامه تو باغ گل است / هوای خانه‌ام، از خامه تو مُشک ِ تَر است.
ترا به «خطِ» تو می بخشم، ای خجسته قلم! / که آنچه در بَر من جلوه می‌کند هنر است.
جواب خط تو را هم به شعر خواهم گفت ، اگرچه خط تو از شعر من قشنگ تر است: به این هنر که تو کردی، دلم اسیر تو شد / هنوز ذوق و هنر، دام و دانه بشر است. شبی ز راه محبّت بیا به خانه ما /
ببین که دیده مشتاقِ شاعری، به در است.

حال به قول دکتر شریعتی که فرموده است هر کس توتمی دارد ، قلم،،توتم من است !
توتم ماست!
به خون سیاهی که از حلقومش می چکد سوگند!
به رشحه خونی که از زبانش می تراود سوگند!

به ضجه های دردی که از سینه اش بر می آید سوگند !
که توتم مقدسم را نمی فروشم ،نمی کشم !…….
امیدواریم که با تدبیر ، هم اندیشی ،هم افزایی و مشارکت همه اهل قلم و فن و بیان در راه موفقیت و سربلندی کشورمان گام برداریم.

رستخیز علی

************************************************

روابط عمومی اقتصاد و دارایی 

همکار محترم خبرنگار؛

باسلام و احترام

۱۷ مردادماه ” روز خبرنگار” یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه ی اندیشه و قلم را به محضر جنابعالی تبریک و تهنیت عرض نموده, جد و جهد شما در برافروختن چراغ اطلاع رسانی مسئولانه را ارج می نهیم.

سلامت و عزتمند باشید

💫 سروش عربی رییس روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد

***********************************************

روابط عمومی کمیته امداد استان 

ن و القلم وما یسطرون
جلوه های عشق و ایثار را می توان به عینه دید وآن زمانی است که خبرنگاری به عشق انسانیت و نشان دادن درد انسان ها سخت ترین شرایط را تحمل می کند واز هستی خود مایه می گذارد همچون:(( شهید صارمی ))
خبرنگار ان رسالتی پیامبرگونه بردوش دارند که حقایق را آشکار می سازند و تمام قد حامی انسانیت و عدالت هستند و صد البته با ارائه مشکلات و نظارت عمومی بر مسولین اجرایی هر منطقه پرچمدار توسعه اند .
۱۷ مرداد روز مسعود خبرنگار،یاد روز باشکوه تلاشگران عرصه اندیشه و قلم را به خبرنگاران عزیز وارجمند استان تبریک عرض نموده و ارزوی توفیق همه آنان را در دستیابی به قله های پیشرفت وارمان های ارزشمند انقلاب اسلامی مسئلت می نمایم
مظاهری
رییس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی امداد استان کهکیلویه و بویراحمد

***********************************************

پیام تبریک معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی 

به نام خدا
*نون والقلم و مایسطرون*
با درود فراوان به روح پرفتوح شهدای خبرنگار خصوصاً شهید صارمی

هفدهم مرداد روز خبرنگار را به همه خبرنگاران فرهیخته ، اصحاب قلم و رسانه استان تبریک و تهنیت عرض مینمایم . امیدوارم در رسالت خطیر خود همواره موفق و موید باشید .

رضا خردمند
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

**********************************************

روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی ، روز خبرنگار را تبریک گفت.

متن پیام رامین چرومی به شرح ذیل است:

روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته ای است که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند.

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند.

خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

بی تردید کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیرقابل انکار است.

و راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است. چنانچه پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس». از همین روست که می توانیم حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران عزیز را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم.

روز خبرنگار را به شما دلاوران خستگی ناپذیر تبریک می گویم

***********************************************

 

روابط عمومی شرکت برق استان

خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است ، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان های فرهیخته که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند.خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند.
خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.
بی تردید کارکرد رسانه های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیرقابل انکار است
و راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است. چنانچه پیامبر خدا صلی الله علیه و آله در حدیثی فرموده است: «حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس». از همین روست که می توانیم حق گویی و مطالبه گری حق توسط خبرنگاران عزیز را مجاهدتی عظیم و فداکاری فرهنگی سترگ بنامیم و قدردان آن باشیم.

پیشاپیش روز خبرنگار را به شما دلاوران خستگی ناپذیر تبریک می گویم.

رضایی
روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.