نایب رئیس هیات کونگفو کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: کسب مقام دومی تیم بانوان استان در رقابتهای قهرمانی کشور

نایب رئیس هیات کونگفو بانوان کهگیلویه بویراحمد از کسب مقام دوم تیمی بانوان در رقابتهای قهرمانی کشور استایل اوسیما که به صورت مجازی برگزار شد خبر داد. به گزارش پیک ملت ، معصومه پراور، از کسب مقام دوم تیمی بانوان در رقابتهای قهرمانی کشور استایل اوسیما که به صورت مجازی برگزار شد خبر داد. و

کد خبر : 8000
تاریخ انتشار : دوشنبه 9 تیر 1399 - 11:46
نایب رئیس هیات کونگفو کهگیلویه و بویراحمد خبر داد: کسب مقام دومی تیم بانوان استان در رقابتهای قهرمانی کشور

نایب رئیس هیات کونگفو بانوان کهگیلویه بویراحمد از کسب مقام دوم تیمی بانوان در رقابتهای قهرمانی کشور استایل اوسیما که به صورت مجازی برگزار شد خبر داد.

به گزارش پیک ملت ، معصومه پراور، از کسب مقام دوم تیمی بانوان در رقابتهای قهرمانی کشور استایل اوسیما که به صورت مجازی برگزار شد خبر داد. و افزود:
پراور،بیان داشت :در این رقابتها ۶۰ ورزشکار،از ۱۴ استان در قالب ۱۵ تیم در دو رده سنی بزرگسالان و جوانان شرکت داشتند.
نایب رئیس هیات کونگفو بانوان کهگیلویه وبویراحمد از حضور اولین بار تیم بانوان استان و کسب مقام دومی تیمی بانوان کونگفو کار دراین رقابتها در رده سنی بزرگسالان خبر و بیان داشت:تیم بانوان استان در این رقابتها بعد از تیم فارس به مقام نایب قهرمانی دست یافت ،قم سوم شد.
این مقام مسئول در هیات کونگفو استان تصریح کرد: در رده سنی جوانان فارس قهرمان شد و تیم های البرز و خراسان رضوی دوم و سوم شدند.
پراور ،نایب رئیس هیات کونگفو استان از کسب مقام های انفرادی بانوان استان در این مسابقات خبر و اظهار داشت:در رده سنی جوانان ،سمانه محمدی در استایل نانچوکا به مقام چهارم رسید ،در حرکات تعادلی و نمایشی نیلوفر دلینو عنوان پنجمی را کسب کرد.
در رده سنی بزرگسالان حرکات تعادلی و نمایشی شبنم نیک نژاد به مقام دوم رسید .در فرم ابداعی این رقابتها نگین چلونگریان به مقام سوم دست یافت و در فرم نانچوکا سعیده محمده مقام دوم را کسب کرد.
شادی موسوی و خانم کلثوم دانایی منش بعنوان مربی تیم را همراهی کردند.
کار قضاوت این مسابقات بر عهده خانمها ،ظفری ،حسین پور ،میرزایی ،رجایی وطن و پیر قربانی از داوران فدراسیون کونگفو کشور بود.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.