جشنواره نمایش های عروسکی “در خانه بمانیم” به کار خود پایان داد

  جشنواره مجازی استانی نمایش های عروسکی “در خانه بمانیم” حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد با اعلام نفرات برتر در دو بخش خردسالان و بزرگسالان به کار خود پایان داد. به گزارش پیک ملت به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد؛ جشنواره نمایشهای عروسکی با موضوع کرونا و با شعار “در خانه بمانیم” که

کد خبر : 5442
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 آوریل 2020 - 10:22
جشنواره نمایش های عروسکی “در خانه بمانیم” به کار خود پایان داد

 

جشنواره مجازی استانی نمایش های عروسکی “در خانه بمانیم” حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد با اعلام نفرات برتر در دو بخش خردسالان و بزرگسالان به کار خود پایان داد.

به گزارش پیک ملت به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد؛ جشنواره نمایشهای عروسکی با موضوع کرونا و با شعار “در خانه بمانیم”
که فراخوان آن پیش از این منتشر شده بود از سوی واحد نمایش حوزه هنری استان کهگیلویه و بویراحمد با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار شد.

مصطفی لاهوتی مسئول واحد نمایش حوزه هنری استان گفت: این جشنواره به علاقمندان این فرصت را داد تا آثار خود را در دو بخش بزرگسالان و کودک و نوجوان تا ۲۲ فروردین به دبیر خانه ارسال کنند.

وی افزود: با اتمام زمان تحویل آثار به دبیرخانه جشنواره، ۱۲ اثر در بخش بزرگسالان و ۲۱ اثر در بخش کودک و نوجوان شرکت نمودند که در مجموع ۳۳ اثر به این دبیرخانه ارسال شد.

لاهوتی تصریح کرد: داوری این آثار توسط هیات داوران متشکل از اکبر آیین، رضا گشتاسب و علی احمدی انجام گرفت که در نهایت سه اثر در بخش خردسالان و سه اثر در بخش بزرگسالان برگزیده و معرفی شدند.

وی اظهار کرد: دربخش بزرگسالان، برگزیده اول نمایش “بالاخره دستگیر میشی کرونا” به کارگردانی خانم نیازی و با اجرای یسنا و ثنا هاشمی، برگزیده دوم نمایش “بازی در خانه “به کارگردانی جمیله فلاحی و برگزیده سوم نمایش “کی اومد ،کی در زد” به کارگردانی سیده کلثوم صداقتی نیا و عروسی کرونایی به کارگردانی داوود پارسا به عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند.

مسئول واحد نمایش حوزه هنری با اشاره به برگزیدگان بخش کودک و نوجوان گفت: در بخش کودک و نوجوان، اثر برگزیده اول نمایش “کرونا” به کارگردانی محدثه تیموری، برگزیده دوم نمایش “اسکندر و ننه قمر” به کارگردانی کیانا و آرشیدا شیرزادی و برگزیده سوم مشترک به نمایش های “سرباز ایران” به کارگردانی امیر ماهان و گلارین رحمتی و نمایش “حوصله م سررفته “به کارگردانی پارمیدا بیات به عنوان آثار برگزیده این بخش انتخاب شدند.

وی در پایان تصریح کرد:آثاربرگزیده این مسابقه در صفحه اینستاگرام حوزه هنری قابل مشاهده است.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.