محمد علی وکیلی در مراسم اختتامیه ستاد پزشکیان؛ کشور را به سمت پرتگاهی نبرید که همه در ان بسوزیم /پزشکیان فیلم بازی نمی‌کند و ادا بلد نیست/باید قفل‌های آویزان پر تنش این کشور باز شود

پیک ملت؛ گردهمایی حامیان مسعود پزشکیان با حضور محمدعلی وکیلی نماینده ادوار گذشته مجلس در خیابان معلم یاسوج برگزار شد به گزارش، پیک ملت؛  مراسم اختتامیه ستاد پزشکیان با حضور اقشار مردم در خیابان معلم برگزار شد. به گزارش پیک ملت؛ وکیلی نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی به سخنرانی پرداخت و اظهار کرد: من

کد خبر : 43025
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۳ - ۲۳:۵۲
محمد علی وکیلی در مراسم اختتامیه ستاد پزشکیان؛ کشور را به سمت پرتگاهی نبرید که همه در ان بسوزیم /پزشکیان فیلم بازی نمی‌کند و ادا بلد نیست/باید قفل‌های آویزان پر تنش این کشور باز شود

به گزارش، پیک ملت؛  مراسم اختتامیه ستاد پزشکیان با حضور اقشار مردم در خیابان معلم برگزار شد.
به گزارش پیک ملت؛ وکیلی نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی به سخنرانی پرداخت و اظهار کرد: من می‌دانم بر سر ما چه آمده، ما یک جامعه یک پارچه بودیم، حالا دو پاره شده‌ایم، سالیان سال مخاطب حکومت هستند، حکومت برای رضایت این اقلیت هست، و اکثریت ملت ایران سالیان سال به گوشه‌ای رانده شده‌اند، حقوقشان نادیده گرفته شده است، حس شهروندی از مردم گرفته شده است.

وکیلی بیان کرد: آنچه می‌گویم، تصویری که از این دو نامزد در میدان دارم از تصویر دوربین تلویزیون و روزنامه نیست، بلکه برداشت کسی است که ۴ سال دوشادوش آقای پزشکیان در هیئت رئیسه مجلس بوده‌ام و بیش از ۳۰ سال هست که آقای جلیلی را از نزدیک می‌شناسم.
آنچه می‌گویم شهادت من پیرامون خلقیات و شخصیت این دو در پستوی زندگی است، خواهران و برادران، وکیلی افزود: روی سخنم به شما نیست، نیامده‌ام با کسانی بگویم که در جمعه گذشته رأی داده‌اند، آن‌ها خود تکلیف را بهتر از من می‌دانند، من آمده‌ام به احترام آنان که تصمیم گرفتند نیایند، من به احترام ۶۰ درصدی آمده‌ام که بنا به هر دلیلی ما را برنمی تابند.

وی گفت: اساساً دو ایران در ایران فعلی وجود دارد، یک ایران با نظام ارزش‌های رقیب ما، و یک ایرانی که ما هستیم، آنچه آنان می‌پسندند ما نمی‌پسندیم، آنچه ما می‌پسندیم، آنان نمی‌پسندند، این یعنی انشقاق، بنیان افکنی جامعه، این جامعه محکوم به فنا است، ایران از رهگذر دو پاره شدن ملت دوپاره شده است، اگر نجنبیم ایران دوپاره خواهد شد.

وکیلی افزود: با ذهن کلنگی رقبا این کشور آباد نمی‌شود، ما درجا خواهیم زد، این انتقام از ما است، نمی‌گویم مسعود پزشکیان می‌تواند ناجی تمام خواسته‌های تاریخی ما باشد، ولی می‌گویم مسعود پزشکیان تفکر بنیادی با رقیب خود دارد، کشور را به سمت پرتگاهی نبرید که همه در ان بسوزیم!
نماینده ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز شبیه آن موقعی است که داعش به مجلس حمله کرده بود، در آن روز، ذره‌ای در روحیات آقای پزشکیان به عنوان نائب رئیس مجلس در اداره مجلس تغییری ایجاد نشد، ‌ایشان با آرامش کامل مجلس را تا ثانیه آخر قانونی اداره کرد.
وی گفت: کشور ما نیاز به برنامه ندارد، کشور ما نیاز به مردی شجاع دارد که چیزی برای از دست دادن ندارد، کسی که زندگی‌اش پاک است و برای نجات کشور آمده است.
وکیلی اظهار کرد: گوش ملت از شعار عدالت پر است، این مردم نیاز به شعار ندارند، این مردم کارد به استخوان‌شان رسیده است. بنده به آقای پزشکیان گفتم هرگاه در مورد حجاب از شما خواستند سؤال بپرسند بگویید کسی را که حس غرور ملی‌اش را گرفته‌اند زود است پیرامون روسری‌اش قضاوت کنید. بخش زیادی از ملت ما غریبانه در این سرزمین زندگی می‌کنند و باید رای ندادن و قهرشان را به رسمیت بشناسیم.
وی گفت: باید ایران را برای همه ایرانیان مهیا کنیم و بسازیم. گروهی به عنوان خودی‌ها از همه امتیاز‌ها برخوردارند. ایران متعلق به همه ایرانیان است، ایران تنها متعلق به چفیه‌به‌گردن‌ها نیست بلکه متعلق به همه است، ترک، کرد و لر و بلوچ.
وکیلی ادامه داد: هر آنچه اکثریت ملت ایران بگوید مبنای عمل پزشکیان است و هم اصولگرا و اصلاح طلب با انتخاب او احساس آسودگی می‌کنند. در این سه هفته مناظره‌ها را دیدید و شنیدید البته بین همه نامزد‌های انتخاباتی یک حرف مشترک بود و آن هم اینکه وضع کنونی کشور وضعیت قابل قبولی نیست‌.
وی گفت: وضع آنقدر بد است که اگر این ماشین تغییر نکند با این لگن به سرانجام نمی‌رسیم. این ماشین دچار سوخت فسیلی و مشکلات بنیادی شده است. رویکرد‌ها و بخشی از سیاست کلی کشور ما را به بن بست رسانده است و ما با این گفتمان به جایی نخواهیم رسید. کشور ایران کلنگی شده و از سوی دیگر کشور‌های همسایه در زمینه توسعه در حال پیشی گرفتن هستند و نتیجه‌ای جز حسرت جوانان و مردم ما ندارد.
مدیرمسئول روزنامه ابتکار گفت: پیامشان در جمعه قبل رسانده شد اما اکنون دیگر جای پیام دادن نیست این سرزمین متعلق به همگان است و همه باید پای صندوق‌های رای بیایند و در تعیین سرنوشت خود سهیم شوند.

. این کشور دیگر فرصت ندارد گرفتار یک سری افراد متوهم باشد که در اتاق‌های بسته‌شان برای مردم تصمیم می‌گیرند.
وی افزود: باید قفل‌های آویزان بر تنش این کشور باز شود تا ایران آباد و چابک شود. پزشکیان حافظ قرآن و نهج البلاغه است و همه ایران را با همه رنگ‌هایش قبول دارد‌. مردم زخم خورده دروغ و اختلاس هستند. پزشکیان فیلم بازی نمی‌کند و ادا بلد نیست اما دیگرانی که این می‌گویند نیستند و در اندرون آن کنند که خدا نمی‌پسندد‌. پزشکیان دروغ نمی‌گوید و شجاعت دارد که برخی مواقع می‌گوید بلد نیستم و نیاز به کار کارشناسی دارم‌.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.