فعال اصلاح طلب : پزشکیان قدرت را برای منفعت نمی خواهد / پزشکیان دغدغه مردمی را دارد که هیچ کس صدایشان را نمی شنود

محمود منطقیان از فعالان جریان اصلاح طلبی درگردهمایی ستاد پزشکان اظهار کرد:مردم ایران سال هاست که در رنج و سختی به سر می برند ،سال ها درگیر جنگ بودیم و چند سالی است در گیر گرانی و اختلافات هستیم. به گزارش پیک ملت : محمود منطقیان چهره شاخص اصلاح طلب استان عصر دوشنبه در گردهمایی

کد خبر : 42887
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۸
فعال اصلاح طلب : پزشکیان قدرت را برای منفعت نمی خواهد / پزشکیان دغدغه مردمی را دارد که هیچ کس صدایشان را نمی شنود

محمود منطقیان از فعالان جریان اصلاح طلبی درگردهمایی ستاد پزشکان اظهار کرد:مردم ایران سال هاست که در رنج و سختی به سر می برند ،سال ها درگیر جنگ بودیم و چند سالی است در گیر گرانی و اختلافات هستیم.

به گزارش پیک ملت : محمود منطقیان چهره شاخص اصلاح طلب استان عصر دوشنبه در گردهمایی ستاد پزشکیان در خیابان مصلی گفت : ما می‌خواهیم انحصارطلبی و زورگویی را برداریم و به دنبال یک دموکراسی تمام عیار هستیم‌، میخواهیم تبعیض و در جامعه نباشد، همه ماها حق زندگی آرام و بانشاط ، این نفت و ثروت و خاک متعلق به همه ماست ، از آن شخص ثروتمند تا آن مردم فقیر و تهیدست همه ایرانی هستیم و حق زندگی داریم و همه باید به حق و خقوق خود برسند.

برخی از سیاستمداران فقط به دنبال قدرت هستند نه مردم برایشان مهم است و نه تبعیض و نوع زندگی مردم برخی سیاست مداران افراد نادان و ضعیف را به قدرت می رسانند و افراد دانا و هنرمند را کنار می گذارند.

وی افزود : برخی ها حتی به راه رفتن افراد شک می‌کنند، منتقدان و مخالفان را عامل دشمن معرفی می‌کنند.
وی گفت: فرومایگان را بکار می‌گیرند و دانایان را منزوی می‌کنند، این سیاست بدی است. قدرت و ثروت هدف اصلی آن‌ها است، افراد برایشان تاریخ مصرف دارد.
منطقیان با اشاره به حضور تنها کاندیدای اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری افزود: جناب آقای پزشکیان قدرت را برای منفعت نمی خواهد او دغدغه مردمی را دارد که هیچ کس صدایشان را نمی شنود،پزشکیان انسان سالمی است و قدرت را برای منفعت و سرکوب نمی‌خواهد، زیرا پاکدامن زیسته است.

وی با بیان اینکه پزشکیان دستش به خون و مال کسی آلوده نیست، افزود سیاست را به عنوان یک ابراز برای خدمت به مردمش می‌خواهد.
منطقیان گفت: برخی نامزد‌ها اعلام می‌کنند ادامه دهنده راه رئیس جمهور سابق هستند یعنی ادامه دهنده فقر، افزایش قیمت دلار، تنش‌های بین‌المللی، پاسخگو نبودن و فراری دادن متخصصان از کشور هستند.
وی خاطرنشان کرد: اکنون پزشکیان پا به میدان نهاده که مردی پاکدامن است و از همه می‌خواهم که کمکش کنند‌.

او گفت:دولت حق اربابی ندارد ، دولت باید خادم ملت باشد.

منطقیان گفت: هر جا کشوری پیشرفت کرد بدانید در آن کشور نخبگان و دانایان در صدر هستند و هر جا فقر و بدبختی بود افراد ضعیف و ناتوان در صدر مسئولیت قرار دارند.

منطقیان در پایان تصریح کرد: استاندار، فرمانداران و بخشداران باید پاسخ دهند که هدفشان از یک طرفه انتخاب کردن هیأت‌های اجرایی، نظارت و کاربر‌ها و اعضای صندوق‌ها چیست و درخصوص این تبعیض چه پاسخی خواهند داشت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.