معاون سیاسی و امنیتی سابق کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:؛ راهی جز مشارکت نداریم/عملکرد برخی کاندیداها با آنچه می گویند در تناقض است

فتاح محمدی معاون سیاسی و امنیتی دولت روحانی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم نباید فریب مناظره ها رو بخورند چون عملکرد برخی کاندیداها در مناصبی که داشتند با آنچه می گویند در تناقض است. ؛ فتاح محمدی در همایش جوانان و دانشجویان که در محل ستاد جوانان برگزار شد، گفت: مردم به دنبال

کد خبر : 42866
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۸
معاون سیاسی و امنیتی سابق کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:؛  راهی جز مشارکت نداریم/عملکرد برخی کاندیداها با آنچه می گویند در تناقض است

راهی جز مشارکت نداریم/عملکرد برخی کاندیداها با آنچه می گویند در تناقض است
فتاح محمدی معاون سیاسی و امنیتی دولت روحانی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم نباید فریب مناظره ها رو بخورند چون عملکرد برخی کاندیداها در مناصبی که داشتند با آنچه می گویند در تناقض است. ؛

فتاح محمدی در همایش جوانان و دانشجویان که در محل ستاد جوانان برگزار شد، گفت: مردم به دنبال این هستد به آزادی دست پیدا کنند تا به واسطه آن به حقوق شرعی و شهروندی خود نائل شوند.
وی افزود: اگر دولتها بتوانند ۸۰ درصدقانون اساسی را اجرایی کند بخش زیادی از هدفگذاری اجتماعی مردم تحقق پیدا می کند اما ما نتوانستیم چنین بستری را ایجاد کنیم.
وی با بیان اینکه تفاوتی در قانون اساسی کشور و قوانین بین المللی نداریم گفت: ما بستر را برای عملیانی شدن قانون فراهم نکردیم در مواردی گروه های فشار فراتر از قانون حرف می زنند و عمل می کنند.

محمدی تاکید کرد: نیاز به دولتی داریم که بتواند زمینه اجرایی شدن قانون اساسی را فراهم کند نه دولتی که با اعمال فشار قانون را دستکاری کند و به منافع ملی آسیب بزند.
وی گفت: ادمهای امتحان پس داده حالا تلاش می کنند با فریب و تطمیع بدنه عام جامعه، موج سواری کنند و بدنه جامعه را در راستایی که دوست دارند سوق بدهند.
محمدی تاکید کرد: این اندیشه نسبت به داناها خشونت را به کار می برند و زمینه و عرصه را بر مجموعه دانایان تنگ می کنند تا مهاجرت یا سکوت کنند .
وی گفت انها با فریب نادانان علیه داناها خشونت می کنند.
وی یادآوری کرد روحانی تا ۲ روز قبل از رای گیری در نظرسنجیها نفر پنجم انتخابات بود اما در بستر و زمینه ای که ایجاد شد او نفر اول و ۸ سال رئیس جمهور این کشور شد.

وی با اشاره به توقع مردم از پزشکیان برای به چالش کشیدن مناظرات گفت: پزشکیان با قدرت و شجاعت و توان و علم انچه در دست و توان دولت است را می گوید و چیزی که در توانش نباشد را وعده نمی دهد.

محمدی تاکید کرد: راهی جز مشارکت در انتخابات نداریم.

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.