17 کد رشته به دانشگاه یاسوج اضافه شد

بهادر کرمی رئیس دانشگاه  یاسوج در نخستین رویداد جام رسانه امید با اشاره به عملکرد این مرکز آموزشی گفت:  در زمان شروع به کار با کرونا روبرو بودیم و حضوری کردن دانشگاه را بصورت پلکانی اولویت خود قرار دادیم . رئیس دانشگاه یاسوج تصریح کرد: مهمترین اقداماتی که انجام شد بازنگری در دستورالعمل ترفیع پایه

کد خبر : 42602
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۸
17 کد رشته به دانشگاه یاسوج اضافه شد

بهادر کرمی رئیس دانشگاه  یاسوج در نخستین رویداد جام رسانه امید با اشاره به عملکرد این مرکز آموزشی گفت:  در زمان شروع به کار با کرونا روبرو بودیم و حضوری کردن دانشگاه را بصورت پلکانی اولویت خود قرار دادیم .
رئیس دانشگاه یاسوج تصریح کرد: مهمترین اقداماتی که انجام شد بازنگری در دستورالعمل ترفیع پایه اعضای هیئت علمی دانگشاه با رویکرد نوآورانه بود.
وی با اشاره به اضافه کرد: آیین نامه سرآمدان آموزشی و جذب دانشجویان استاد محوراز جمله کارهایی که انجام شد و بورسیه های صنعتی در وزارت علوم تعریف شد و توانستیم مجوز رشته های جدید دانشجویان بورسیه

کرمی بیان کرد: قریب به 17 کد رشته در دانشگاه یاسوج اضافه شد و با 5 دانشگاه عراقی تفاهم نامه آموزشی امضا کردیم.

وی اظهار کرد: پذیرش دانشجویان شهریه پرداز از کشور عراق و عمان رو شروع کردیم و مرکز آموش زبان فارسی را شروع کردیم.

رئیس دانشگاه یاسوج با بیان اینکه در بحث خانواده و جوانی جمعیت نیز آیین نامه هایی پیش بینی کردیم تصریح کرد: برای اولین بار از برترین های سه نیم سال قبلی همراه با خانواده تجلیل شدند.

وی با اشاره فعالیت حوزه پژوهشی و فناوری به اضافه کرد: اعطای کارت گرند و پرداخت قریب به 10 میلیارد پژوهانه را پیگیری کردیم و همچنین تشویق مالی مقالات پراستناد که 12 مورد بود مورد تشویق ویژه قرار گرفتند.

کرمی با بیان اینکه بیان کرد: تفاهم نامه متعدد با بخش صنعت را انعقاد کردیم و همچنین 8 آزمایشگاه جدید را در مرحله آماده بهره برداری قرار دادیم.

وی اظهار کرد: فرصت 2 روز ماموریت پژوهشی برای قرارداده ی پژوهشی بالاتر از یک میلیارد و راه اندازی مررکز علم سنجی و توسعه پژوهشی را داشتیم.
رئیس دانشگاه یاسوج با اشاره به حوزه فرهنگی و اجتماعی تصریح کرد: ایجاد معاونت فرهنگی با اخد مجوز از هیات امنا و تشکیل شورای مشاوران فرهگی در کنار تخصیص 5 درصد بودجه فرهنگی از جمله کارهای مهم بود.

وی اضافه کرد: اجرای 294 فعالیت فرهنگی و 378 فعالیت ثبت شده در سامانه فرانما از جمله کارها بود و از جمله کارهای فرهنگی می توان به برگزاری 20 مناظره انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد.

کرمی با بیان اینکه بیان کرد: در راهیان نور گذشته 1000 دانشجو را به مناطق عملیاتی جنوب اعزام کردیم و دانشگاه یاسوج توانست در حوزه فرهنگی و خادم الحسین بوددن رتبه کسب نماید
وی اظهار کرد: گردهمایی دانشجویان استان بر مزار شهید هدایت الله طیب شهید شاخص دانشجویی کشور را در حوزه فرهنگی داشتیم.

 

رئیس دانشگاه یاسوج تصریح کرد: تجهیز سالن های دانشجویی و سالن های مطالعه از کارهای انجام شده در دانشگاه یاسوج بود.
وی با اشاره حوزه مالی و عمرانی دانشگاه به اضافه کرد: تشکیل بنیاد حامیان دانشگاه (تعمیر و تجهیز خوابگاه دانشجویی و تجهیز سالن های مطالعه)و برنامه راهبردی جدید 1401 تا 1406 از جمله کارهای انجام شده در حوزه مالی بوده است.
کرمی با بیان اینکه بیان کرد: تخصیص 80 میلیارد از متمم سفر اول و 300 میلیارد در سفر دوم ریاست جمهوری را داشتیم

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.