حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در مرکز سامد استان

  پیک ملت، سرپرست شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با حضور در مرکز سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) پاسخگوی درخواست‌ها و مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان بود. به گزارشپیک ملت، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد، با هدف ایجاد بستر مناسب برای تعامل آسان مردم و

کد خبر : 42440
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۳
حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در مرکز سامد استان

 

پیک ملت، سرپرست شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با حضور در مرکز سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت) پاسخگوی درخواست‌ها و مشکلات صنعتگران و تولیدکنندگان بود.

به گزارشپیک ملت، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد، با هدف ایجاد بستر مناسب برای تعامل آسان مردم و دولت، برنامه ارتباط مردم و مسئولین در بستر سامانه سامد با حضور سرپرست شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد چهارشنبه ۱۶ خرداد از ساعت ۱۰ تا ۱۱ در محل استانداری انجام شد.

سید صدرا درست گفت: سامانه سامد نوعی ارائه خدمت است که مردم بدون مراجعه حضوری به ادارات دولتی می توانند مطالبات و کارهایشان را پیگیری کنند.

سرپرست شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد افزود : با حضور در محل این سامانه بستر پاسخگویی برخط به سوالات و ابهامات، ایده ها، پیشنهادات، انتقادات و شکایات مجریان طرحها و مدیران واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به صورت غیرحضوری فراهم گردیده که از این منظر حائز اهمیت می باشد .

درست در ادامه با اشاره به نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی و حقوق شهروندی گفت : برقراري ارتباط از طريق سامانه سامد در فضای بهینه ميان متصديان امور و مردم با کاستن از مراجعات حضوری زمینه پاسخگويي مناسب به درخواستهاي متقاضیان و از اتلاف وقت و هزينه ها ممانعت نموده که این امر متضمن رعایت اصل عدالت اجتماعی در راستاي اجراي حقوق شهروندي و فرصت مساوي براي همه آحاد جامعه نقش مهمی ایجاد می نماید .

گفتنی است، با توجه به ضرورت و اهمیت جذب سرمایه گذار و تسهیل در رفع موانع تولید، ملاقات های حضوری با مدیرعامل در شرکت شهرک های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در طول هفته به صورت روزانه و بدون محدودیت زمانی انجام میگیرد.

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.