اخطار زیست محیطی به بیمارستان امام سجاد یاسوج

پیک ملت؛ مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد گفت :از سال 402 تا کنون 2 بار به مراجع قضایی معرفی شده آخرین وضعیت آلاینده بودن آن به سازمان بازرسی ومعاون پیشگری دادسرای یاسوج گزارش شده ضمن آنکه موضوع به وزارت بهداشت نیز منعکس شده و در لیست صنایع آلاینده قرار گرفته است . به گزارش

کد خبر : 42174
تاریخ انتشار : یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۹:۰۷
اخطار زیست محیطی به بیمارستان امام سجاد یاسوج

پیک ملت؛ مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد گفت :از سال 402 تا کنون 2 بار به مراجع قضایی معرفی شده آخرین وضعیت آلاینده بودن آن به سازمان بازرسی ومعاون پیشگری دادسرای یاسوج گزارش شده ضمن آنکه موضوع به وزارت بهداشت نیز منعکس شده و در لیست صنایع آلاینده قرار گرفته است .

به گزارش پیک ملت، اسلام جاودان خرد در تشریح وضعیت زیست محیطی بیمارستان امام سجاد (ع) شهر یاسوج گفت : بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج در سه فصل بهار پاییز و زمستان 1402 و بهار 1403 در لیست صنایع آلاینده سازمان حفاظت محیط زیست قرار گرفت .

وی گفت : مطابق با مصوبه کارگروه مدیریت پسماند قرار بود که پسماند بیمارستان همزمان با پل چهارم بشار به تصفیه خانه شهر متصل گردد اما متاسفانه تا کنون این مصوبه اجرایی نشده است .

جاودان خرد گفت :  صنایع استان بصورت ماهانه در دو بخش پسماند و پساب پایش می شوند و طی بازدیدهای بهاره 1403 بیمارستان امام سجاد یاسوج 2 بار اخطاریه زیست محیطی دریافت نموده است .

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تشریح کرد :  گزارشی مکتوب از وضعیت آلایندگی بیمارستان به معاون پیشگری از جرم و حقوق عامه دادسرای یاسوج و نیز سازمان بازرسی استان و سازمان حفاظت محیط زیست کشور ارسال شده ضمن آنکه تا کنون 2 بار در لیست صنایع آلاینده قرار گرفته  است .

وی گفت : سازمان حفاظت محیط زیست کشور به پیوست مستندات ارسالی استان با وزارت بهداشت مکاتبه و آلاینده بودن این بیمارستان را به وزارت بهداشت گزارش نموده است .

جاودان خرد تصریح کرد : سلامتی مردم تعارف پذیر نیست و  محیط زیست استان بصورت دوره ای  ماهانه و فصلی صنایع استان را پایش می کند و در برخورد با صنایع آلاینده هیچ گونه مماشات و تعارفی وجود ندارد .

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.