شرکت مخابرات ایران، پروانه یکپارچه شبکه و خدمات ارتباطی دریافت کرد

  پیک ملت؛ مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، از دریافت پروانه یکپارچه شبکه و خدمات ارتباطی توسط این شرکت خبر داد. به گزارش پیک ملت؛ به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مجید سلطانی با اشاره به تمدید پروانه در قالب الحاقیه شماره ۶، گفت: طبق قانون، پروانه ۱۵ ساله فعالیت

کد خبر : 41540
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۰
شرکت مخابرات ایران، پروانه یکپارچه شبکه و خدمات ارتباطی دریافت کرد

 

پیک ملت؛ مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، از دریافت پروانه یکپارچه شبکه و خدمات ارتباطی توسط این شرکت خبر داد.

به گزارش پیک ملت؛ به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مجید سلطانی با اشاره به تمدید پروانه در قالب الحاقیه شماره ۶، گفت: طبق قانون، پروانه ۱۵ ساله فعالیت شرکت مخابرات در ابتدای سال ۱۴۰۳، نیاز به تمدید داشت که پس از برگزاری جلسات کارشناسی و مدیریتی بین سازمان تنظیم مقررات و شرکت مخابرات، پروانه یکپارچه شبکه و خدمات، توسط آقای دکتر زارع‌پور، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات، به شرکت مخابرات ایران اعطا شد.

مهندس سلطانی با اشاره به اینکه در الحاقیه شماره ۶، تمام خدمات و فعالیت‌های شرکت مخابرات ایران در بخش‌های مختلف در نظر گرفته شده است، اعلام کرد: طبق این الحاقیه، شرکت مخابرات ایران متعهد به ایجاد ۷ میلیون پوشش خانوار در چاچوب طرح فیبر نوری منازل و کسب‌وکارهاست.

وی با تشریح اهمیت پروژه فیبر نوری منازل و کسب‌وکارها، به عنوان پروژه راهبردی وزارت ارتباطات، افزود: تمدید پروانه شرکت مخابرات با توجه به گستردگی نوع خدمات و ارائه خدمات زیرساختی مخابرات به سایر اپراتورها، اهمیت زیادی دارد که با اعطای پروانه در قالب الحاقیه شماره ۶، زمینه ارائه خدمات بهتر و شایسته‌تر در تمام بخش‌های مرتبط توسط شرکت مخابرات ایران، فراهم شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: هم‌اکنون صنعت ICT برای پیشرفت و ارائه خدمات در قالب استاندارد‌های جهانی، نیازمند است تا پاسخگوی مشتریان در فناوری‌های نوین باشد که با امضای این تفاهمنامه، مسیر خدمت‌رسانی شرکت مخابرات در طرح پوشش ۲۰ میلیون فیبرنوری وزارت ارتباطات، سریع‌تر و هموارتر شد.

 

وی ادامه داد: در حاشیه برگزاری جلسه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات به دکتر زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، آیین اعطای پروانه یکپارچه شبکه و خدمات به مخابرات با حضور آقای دکتر ابراهیم محمودزاده، رئیس هیأت‌مدیره شرکت و اینجانب، برگزار شد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران خاطرنشان کرد: هدف نهائی از الحاقیه و تمدید‌ پروانه، رفع نقاط ضعف و ارائه بهترین خدمات به مشتریان شرکت مخابرات در حوزه‌های مختلف و افزایش خدمت‌رسانی به مردم است.

وی ضمن تشکر از پشتیبانی‌ها و حمایت‌های وزارت ارتباطات و سازمان تنظیم مقررات از توسعه شبکه مخابراتی کشور گفت: علاوه بر اجرای ۷ میلیون پوشش از ۲۰ میلیون پوشش وعده‌داده‌شده از سوی وزیر محترم ارتباطات، ما با توجه به زیرساخت‌های گسترده شرکت مخابرات در حوزه‌های ثابت و سیار، آماده‌ایم تا یاری‌گر سایر اپراتور‌ها به منظور تکمیل پوشش فیبر‌نوری در این طرح ملی باشیم.

 

 

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.