نادر منتظریان؛ عزت باید به کرسی بویراحمد در مجلس برگردد

    نادر منتظریان در جمع هوادارانش گفت؛ پشت چهره غمگین بویراحمد واحد حقایقی نهفته است که بخشی از آن را خدمت شما عرضه می‌دارم، برنامه‌های ما در سه بخش عرض می‌کنم، اول فرصت‌ها و ظرفیت‌هایی که در اختیار داریم، دوم تهدید‌ها و گرفتاری‌هایی که داریم، سوم برنامه‌هایی که برای شما مردم عزیز و بزرگوار

کد خبر : 40852
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۶
نادر منتظریان؛  عزت باید به کرسی بویراحمد در مجلس برگردد

 

 

نادر منتظریان در جمع هوادارانش گفت؛ پشت چهره غمگین بویراحمد واحد حقایقی نهفته است که بخشی از آن را خدمت شما عرضه می‌دارم، برنامه‌های ما در سه بخش عرض می‌کنم، اول فرصت‌ها و ظرفیت‌هایی که در اختیار داریم، دوم تهدید‌ها و گرفتاری‌هایی که داریم، سوم برنامه‌هایی که برای شما مردم عزیز و بزرگوار داریم.

ما در چهار حوزه در بویراحمد بزرگ واحد ظرفیت‌هایی را در اختیار داریم که اگر مدیران گذشته که در این منصب بودند، اگر می‌توانستند ظرفیت‌ها را از قوه به فعل تبدیل کنند، یقیناً بخشی از مشکلاتی که مردم بویراحمد بزرگ واحد داشتند الان حل می‌شد، این همه تورم و گرفتاری در معیشت نداشتند.

 

ظرفیت‌های حوزه بویراحمد واحد، در گردشگری است، اولویت‌ بعدی و ظرفیت‌هایی که داریم، ظرفیت های آب بویراحمد است، آب و هوا و جنگل‌هایی که داریم، بنده بنا دارم از این ظرفیت‌ها استفاده کنم، و اولویت اول من در اشتغال جوانانی است که امروز همگی همراهی می‌کنند و دنبال گره گشایی از مشکلات خود هستند.

بعد از گردشگری، اولویت بنده این است که در صنایع مادر و صنایع پاک که با محیط زیست استان تناقض و نعارضی ندارد، به کمک سرمایه‌گذاران ایجاد کنیم که بخشی از مشکلات مردم عزیز ما حل شود. ما مشکلات و تهدید‌هایی داریم که باید هنرمندانه از دل این مشکلات فرصت‌سازی کنیم، این هنر مدیران توانا و شایسته است که بتوانند از دل تهدید فرصت بسازند، امروز طایفه گرایی در استان ما هم می‌تواند فرصت باشد و هم می‌تواند تهدید باشد، ولی شاید از ادوار گذشته تا امروز برخی افراد برای اینکه ضعف‌های خود را بپوشانند و به منافع دنیایی برسند، پشت طوایف سنگرگیری می‌کردند و طوایف را به نفع خود مصادره و آن‌ها را در مقابل همدیگر قرار می‌دهند.

امروز از افتخارات ما است که اتحاد و انسجام را در بویراحمد واحد کلید زدیم و محور اتحاد طوایف و احزاب سیاسی در کهگیلویه و بویراحمد هستیم. امروز توسعه و پیشرفت و عزت ما، اشتغال جوانان در سایه اتحاد و انسجام است.

ما آمده‌ایم که در این استان جهش تولید ایجاد کنیم، آمده‌ایم که موانع تولید را برداریم و سفره مردم را بزرگتر کنیم. ما در حکومت اسلامی زندگی می‌کنیم، مردم ما انتظار دارند ذره‌ای از طعم شیرین عدالت را بچشند، اما امروز موانع تولید تبعیض و فساد و بی‌عدالتی است.

ما آمده‌ایم ناکارآمدی مدیران را برای جوانان و مردم عزیز و وفاداران به نظام از سر راه برداریم تا بتوانیم به کمک سرمایه‌گذاران بزرگ و کمیته‌های اقتصادی و کمیته‌های کارآفرینی در زمان کوتاهی استان را به ریل توسعه بیاندازیم و‌ امید را در دل خانواده‌ها زنده کنیم. این همه تقابلی که با بنده می‌شود از ناحیه تیمی که امروز بر این استان مظلوم حاکم هست، برای این هست که می‌دانند ورود ما یعنی رخت بر بستن تبعیض، یعنی اجرای عدالت، کنار زدن مدیران ناکارآمد. همینجا اعلام می‌کنم، به لطف و عنایت خداوند و همت مردم، از روز‌های آینده مدیران ناکارآمد باید یواش یواش حساب و کتاب خود را جمع کنند.

مردم بزرگ بویراحمد، امروز این کشوری که شهید داده تا مردم عزیز ایران در رفاه و آسایش باشند، ولی به واسطه مدیران بی‌صداقت و ناکارآمد، کسانی که به‌امانت مردم خیانت کرده‌اند، از صداقت مردم سوء استفاده کرده‌اند، باید بدانند، کسی باید بر کرسی ارزشمند بویراحمد بنشیند که نام بویراحمد در مجلس شورای اسلامی در بین همه شهر‌های ایران اسلامی در صدر جدول بدرخشد. کرسی بویراحمد در بهارستان باید احیا شود و در بین ۲۹۰ کرسی در صدر بدرخشد.

مجلس در رأس امور مملکت هست، چرا کسانی که مسئولیت کرسی این استان را داشتند باید پاسخگو باشند، چرا در طول ۴ سال یک طرح اقتصادی برای حل مشکلات مردم در مجلس عنوان نکردند، حتی اگر تصویب نمی‌شد، باید به عنوان برگ افتخار مطرح می‌شد، این افراد باید پاسخگوی خون شهدا باشند، چرا به وزرایی رأی دادید که یک روز تجربه کاری نداشتند، چرا به اقتصاد این کشور ظلم کردید؟

مردم عزیز، اگر بار‌امانت بر دوش من گذاشته شد، من در کنار شما هستم، و شک نکنید من فردی شفاف هستم و برای دفاع از حقوق شما تا پای جان خواهم‌ایستاد، بنده از آن نمایندگانی نیستم که رأی ممتنع داشته باشم، نماینده‌ای که منتظر است ببیند بغل دستی رأی می‌دهد یا نه، این نماینده نماینده بویراحمد نیست، نباید اجازه دهیم این نوع تفکر بر کرسی با عزت بویراحمد بنشیند.

ما در حوزه‌های مختلف گردشگری و ورزش می‌توانستیم همیشه میزبان باشیم، ولی چه بلایی بر سر ورزش این استان آمد، کسانی که به عنوان برگ برنده و افتخار از ورزش نام می برند، ناکارآمدی‌های شما، مدیریت غلط شما، حرکات و رفتار شما، سر فوتبال بویراحمد را برای همیشه برید. با کارنامه‌ای که داشتید نمی‌توانید با شعار‌های عوام فریبانه رأی جوانان و ورزشکاران ما را بگیرید.

کسانی که برای یک دوره مدیریتی ۲ ساله تمام حیثیت این شهر را بر باد دادند، کمیسیون توافقات را بر اساس چه قانونی تشکیل دادید، چرا اموال و سرمایه عمومی مردم را در اختیار کسانی گذاشتید که امروز برای شما پول پاشی کنند، شما باید پاسخگوی اعمال گذشته خود باشید، نمی‌توانید بر کرسی مجلس بنشینید و بر باند‌های مافیا شمشیر بکشید، باید کسانی بروند که کارنامه درخشان و موفق دارند، کسانی بروند که صاحب تجربه هستند، کسانی که می‌توانند پل ارتباطی قوی باشند، مردم بویراحمد فهمیده‌اند نباید این کرسی را در اختیار کسانی بگذارند که برگ ذلت دیگری به کارنامه‌شان اضافه شود.

از حضور مردم خوشحال و ممنون هستیم، خیلی از جماعت در کوچه‌های منتهی به خیابان اصلی هستند و یقین دارم عکاسان و تصویربرداران نمی‌توانند واقعیت این جمعیت را منعکس کنند، شما نمی‌بنیید که چه زلزله‌ای به وجود آمده است، ما به حضور شما افتخار می‌کنیم، دختران و بانوان ما مطالبات به جا مانده زیادی دارند، هر شرایطی فراهم شد، مطالبات بانوان را تعقیب خواهیم کرد.

همه کسانی که در بویراحمد بزرگ واحد زندگی می‌کنند باید با احساس مسئولیت این وظیفه را ادامه دهیم و بتوانیم اهدافی که مورد انتظار شما است پیگیری و نتیجه‌گیری کنیم.

از کهگیلویه‌ای‌ها، بهمئی‌ها، لنده‌ای‌ها، گچسارانی‌ها، از ممسنی‌ها، بختیاری‌ها، استان فارسی‌ها، و همه کسانی که در بویراحمد بزرگ واحد زندگی می‌کنند تشکر می‌کنم.

از اقبالی که به سمت ما آمده تشکر می‌کنم. از همه طوایف و ایل ها تشکر می کنم، از دو ایل تأثیرگذار تامرادی و ایل بزرگ تیرتاجی تشکر می‌کنم، از نماینده ادوار گذشته آقای حاج غلام محمد زارعی تشکر می‌کنم. از کارگران، دانشگاهیان، ادارات و همه مردم تشکر می‌کنم.

من کاندیدای فعلی و نماینده فردای شما، نماینده طبقه محروم، پابرهنه، مستضعف، کارگر، کارمند، فرهنگی، دانشگاهی و نخبگان هستم سفلی و علیا باید از تاریخ و ادبیات بویراحمد بزرگ واحد حذف شود، اما از همه بزرگان و احزاب و طوایف مختلف که عصاره بویراحمد بزرگ هستند و می‌خواهیم این تغییر را ایجاد کنیم تشکر می‌کنم.

 

 

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.