فرصت یک ماهه آشنا به مدیران شهرداری یاسوج/ از مردم تائیدیه بگیرید

پیک ملت؛ اولین جلسه شورای مدیران شهرداری یاسوج به ریاست کیوان آشنا برگزار شدو شهردار یاسوج در این نشست خواستار ارائه گزارشی از ضعف ها و ایرادهای حوزه های مختلف شهرداری شد. به گزارش پیک ملت؛ کیوان آشنا ضمن بررسی نقطه نظرات مدیران و معاونین واحدهای مختلف شهرداری بیان کرد: نیازمند کمک و همکاری یکایک

کد خبر : 38638
تاریخ انتشار : شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۱
فرصت یک ماهه آشنا به مدیران شهرداری یاسوج/ از مردم تائیدیه بگیرید
فرصت یکماهه آشنا به مدیران شهرداری یاسوج/ از مردم تائیدیه بگیرید

پیک ملت؛ اولین جلسه شورای مدیران شهرداری یاسوج به ریاست کیوان آشنا برگزار شدو شهردار یاسوج در این نشست خواستار ارائه گزارشی از ضعف ها و ایرادهای حوزه های مختلف شهرداری شد.

به گزارش پیک ملت؛ کیوان آشنا ضمن بررسی نقطه نظرات مدیران و معاونین واحدهای مختلف شهرداری بیان کرد: نیازمند کمک و همکاری یکایک شما و همه نیروهای شهرداری هستم تا بتوانیم در کنار هم خدمات مطلوب و شایسته ای به شهروندان ارائه دهیم.

وی گفت: دلیلی برای کم کاری نیست و اگر عزیزی در انجام وظایف خود کوتاهی کند بدون هیچ تعارفی برخورد خواهم کرد.

آشنا تاکید کرد: یکماه فرصت دارید تا با انجام شایسته وظایف خود ایجاد تغییر در شهر را به مردم نشان دهید و اگر مردم تائید نکنند شرایط فرق نکرده است در آن حوزه تغییر و تحول انجام خواهم داد.

شهردار یاسوج بر مکانیزه کردن آبیاری فضای سبز تاکید کرد و بیان داشت: برای جلوگیری از هدر روی آب و بازدهی بهتر در فضای سبز باید به سمت مکانیزه کردن آبیاری فضای سبز برویم.

وی همچنین به وصول عوارض قانونی شهرداری اشاره کرد و بیان داشت: بدون داشتن پشتوانه مالی کاری از پیش نخواهد رفت و باید با حفظ حرمت شهروندان از راهکارهای قانونی وصول عوارض استفاده کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.