خطاب به شهردار انتخابی، عضو شورای شهر یاسوج/ هر شهرداری درد شهر را لمس کند قطعا تلاش خواهد کرد، مرهمی بر روی زخم شهرش بگذارد

  پیک ملت؛  نهایتا در پی کش و قوس های فراوان و استیضاح و یا استعفای شهردار یاسوج،و در ادامه در پی بحران های متعدد، در شهرداری یاسوج -بحران هایی ازقبیل عدم پرداخت دستمزد کارگران شهرداری و تجمعات و تحصن های متعدد کارگران و همینطور گاهگداری دپوی زباله درسطح شهر و در اتفاقی نادر و

کد خبر : 38513
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳
خطاب به شهردار انتخابی، عضو شورای شهر یاسوج/ هر شهرداری درد شهر را لمس کند قطعا تلاش خواهد کرد، مرهمی بر روی زخم شهرش بگذارد

 

پیک ملت؛  نهایتا در پی کش و قوس های فراوان و استیضاح و یا استعفای شهردار یاسوج،و در ادامه در پی بحران های متعدد، در شهرداری یاسوج

-بحران هایی ازقبیل عدم پرداخت دستمزد کارگران شهرداری و تجمعات و تحصن های متعدد کارگران و همینطور گاهگداری دپوی زباله درسطح شهر و در اتفاقی نادر و کم نظیر خالی نمودن کامیون آشغال در جلوی یکی از ادرات ،نهایتا در خرداد پر از حادثه نستهن مقدم استعفای خود را تقدیم شورای شهریاسوج نمودند.

اما قصد پرداختن به عملکرد، آقای مقدم رانداریم ، باشد به زمان و قالی دیگر.

اما صندلی شهرداری را برای مدتی کوتاه به اقای سجاد بهرامی واگذار کردند او که خود یک کارمند ساده شهرداری بود و در جایگاه یک کارمند ساده که از مشکلات آگاه بود طی مدت کوتاه به مردم خدمت کرد و این مدت کوتاه فعالیت های مثمر ثمری در شهرداری انجام شد به طوری که جلب رضایت کارکنان شهرداری و اکثریت شهروندان را در پی داشت و این خود جای تقدیر و قدردانی دارد.

اما روی سخن و کلام با شهر جدیدی است که سکان شهرداری را برعهده میگیرد.

جناب شهردار
نمی دانم از کدام قوم و قبیله و ایل و تبار و یا اهل کدام شهر و شهرستان و دیار و سامانی ،اماخوب می دانم اهل ایرانی و شناسنامه تان صادره، کهگیلویه وبویراحمد است و شایسته ی احترامی و قطعا نگاه قومی و قبیله ای ندارید و فراتر از ایل فکرمی کنید.

می دانیم  که خوب می دانید آفت بزرگ در توسعه ی همه جانبه ی شهر یاسوج همانا نگاه به محلات شهربانگاه به ترکیب ساختار جمعیتی براساس قوم و قبیله است.و خوب می دانم که ازنگاه عمرانی و توسعه ای و رفاهی ، شما ،هیچ محله ای برمحله ی دیگر اولویت ندارد مگردبا شناسایی کمبودها و پتانسیل و داشته های محلات برمبنای کارشناسی دقیق و براورد صحیح از کمبودها.
جناب شهردار
خوب می دانم که می دانید یاسوج متعلق به همه ی ایلات و طوایف استان است .
و می دانم که بزودی طاووس بد ترکیب و بدشکل و بدقواره ی نصب شده در ورودی شهر و جنب پل بشار،را برمی دارید زیرا که طاووس نماد پرندگان استان مانیست.
و زیست گاه طاووس در استان ما نبوده و نیست و بدان کبک های دنا به بد سلیقگی پیشنهاد دهندگان نصب طاووس در ورودی شهر یاسوج می خندند.
جناب شهردار
ایا می دانید که:
یاسوج تنها مرکز استانی است که بازارچه فروش محصولات و تولیدات بومی و محلی ندارد؟
آیا می دانید :
بی کیفیت ترین نان در نانوایی های شهر یاسوج پخت می شود؟
جناب شهردار آیا می دانید :
پارک مهرورزی -خانواده -پارک اسکان سرویس آبخوری و بهداشتی مرتب و استاندارد ندارد؟
جناب شهردار
ایا می دانید یاسوج تنها مرکز استانی است که :
پل هوایی عابر پیاده برقی
ندارد؟
جناب شهردار به احترام شهروندان نجیب یاسوج ،پل هوایی فلزی و رنگ و رفته و بلا استفاده ی سه راه بیمارستان شهید بهشتی را شبانه برچینید.
جناب شهردار:
فکری به حال ترافیک خیابان جمهوری به سمت ورودی آبشار نمایید.
جناب شهردار
آیا می دانید بنا برشنیده ها اکثریب قریب به اتفاق شهروندان یاسوج از عملکرد شهردار سابق در راستای زیبا سازی و خدمات رفاهی شهریاسوج رضایت ندارند .
جناب شهردار
آیا می دانید:
یاسوج تنها مرکز استانی است که در دو طرف ورودی شهر رودخانه جریان دارد”بشار-مهریان”
اما دریغ از وجود منظره ای زیبا و چشم نواز
جناب شهردار

جناب شهردار
از شما تقاصاداریم که به هیچ وجه به خودتان و به زیر مجموعه تان اجازه ندهید که درختان سطح شهر را با اره برقی از ریشه قطع نمایند و یا نگذارید در شهرپایتخت طبیعت ایران و پربارش ترین شهرجنوب و جنوب غربی ایران چمن های بلوارها از بی آبی خشک گردند و یا هر روز شاهد تجمع کارگران زحمت کش شهرداری در میادین اصلی شهر بعلت عدم پرداخت دستمزدها در موعد مقرر باشیم.

قطعا اگر مدیری نگران خط برداشتن و خاکی شدن کت شلوارش نباشد میتوان به او امید داشت که یک شهر را از نو بسازد با جان و دل پابه پای کارمندانش تلاش کند

هر شهرداری درد شهرش را لمس کند قطعا تلاش خواهد کرد، مرهمی بر روی زخم شهرش بگذارد.

 

بدانید…..

صدها می دانم و می دانید دیگر.
اما
به وقت و قال و مقالی دگر.

محمد فرزامی عضور شورای سردبیری پیک ملت

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.