رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج : نیروی انسانی مهمترین شاخص های یک مجموعه درمانی محسوب می شود/ برای بهبود و افزایش کیفیت بیمارستان ها و مراکز درمانی تلاش خواهیم کرد

پیک ملت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت؛  ما اعتقاد به نیروی انسانی متخصص داریم و نیروی انسانی مهمترین شاخص های یک مجموعه درمانی محسوب می شود. به گزارش پیک ملت،  دکتر سعید جاودان سیرت در مراسم معارفه خود افزود؛ باید از تفکر و اندیشه، نیروهای انسانی نخبه استفاده کرد و در دستور کار ما

کد خبر : 35374
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج :  نیروی انسانی مهمترین شاخص های یک مجموعه درمانی محسوب می شود/ برای بهبود و افزایش کیفیت بیمارستان ها و مراکز درمانی تلاش خواهیم کرد
پیک ملت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت؛  ما اعتقاد به نیروی انسانی متخصص داریم و نیروی انسانی مهمترین شاخص های یک مجموعه درمانی محسوب می شود.
به گزارش پیک ملت،  دکتر سعید جاودان سیرت در مراسم معارفه خود افزود؛ باید از تفکر و اندیشه، نیروهای انسانی نخبه استفاده کرد و در دستور کار ما استفاده از ظرفیت این نیروها خواهد بود و امید داریم آن نیروی‌هایی که در گوشه کنار بودند به میدان آمده تا اهداف محقق شود.
 جاودان سیرت افزود؛ از استاندار سخت کوش استان، مجمع نمایندگان سخت کوش و تلاش گر استان بابت حسن اعتماد به این حقیر واگذاری این مسئولیت خطیر تقدیر و تشکر می کنم، از درگاه خداوند متعال برای جبران همه زحمات استمداد می طلبم.
ویبا بیان اینکه دانشگاه یکی از ارگان هایی است که برای تحقق سلامتی و بهداشت پیش قراول است، گفت: دانشگاه به عنوان نماد و مظهر تفکر و اندیشه و عقل در جامعه وجود دارد و با وجود همه تحریم و تهدید بر دانشگاه های ما اما همچنان دانشگاه در جمهوری اسلامی گام های توسعه خود را در بخش های بهداشت و پزشکی و آموزش و درمان گام برمی دارد.
جاودان سیرت تاکید کرد: بخش درمان و پزشکی کشور در دنیا حرف های زیادی برای گفتن دارد اما همچنان باید تلاش در جهت دست یابی آموزشی، درمانی و پرسنلی باید ادامه پیدا کند و چالش ها رفع شود.
رییس جدید دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به برنامه محوری و کارآمدی در راستای همدلی و مشارکت و تعاون و تعامل با سایر همکاران برای دست یابی به چشم انداز ها با مشارکت نخبگان و متخصصان و هیئت های علمی اشاره کرد و گفت: ما اعتقاد به نیروی انسانی متخصص داریم و نیروی انسانی مهمترین شاخص های یک مجموعه درمانی محسوب می شود و باید از تفکر و اندیشه اش استفاده کرد و در دستور کار ما استفاده از ظرفیت این نیروها خواهد بود و امید داریم آن نیروی‌هایی که در گوشه کنار بودند به میدان آمده تا اهداف محقق شود.
این مسئول افزود: به دنبال ترویج و تحقیق  پژوهش هستیم و امید داریم با کارهای تحقیقاتی و کارآفرینی و ترسیم نقشه راه  این هدف را دنبال کنیم، و برای همدلی و انسجام بیشتر با مردم و کادر درمان تلاش می کنیم.
جاودان سیرت با بیان اینکه تکریم و احترام در دانشگاه و ارتقای کیفی خدمات درمانی و پزشکی باید دنبال شود، گفت: در جهت بهبود و افزایش کیفیت بیمارستان ها و مراکز درمانی تلاش خواهیم کرد، مراقبت از دانش و مراقبت از دانش و دانشگاه از پارامترهایی است که به دنبال آن هستیم بنابراین در راستای ارتقا و پیشرفت آن تلاش خواهیم کرد.
وی افزود: در سایه همدلی، همکاری، تشریک مساعی و مشارکت اهداف دانشگاه محقق می شود، تاریخ مردم استان مردمی سلحشور و شجاع و دارای پتانسیل های خوبی بوده که با شکوفایی آنها می توانند، نقش آفرینی کنند.
این مسئول گفت: ارتباطات استانداران و معاونان وی و نمایندگان استان از جمله فرصت ها برای ارتقای کمی و کیفی حوزه های سلامت و درمان استان محسوب می شوند، همراهی نمایندگان مجلس می تواند برای امورات درمان سبب خدمات و پیشرفت زیرساخت ها شود، در سطح ملی فرزندان استان توانایی های مختلفی برای رشد و پیشرفت حوزه سلامت استان دارند.
جاودان سیرت با یادواری مجاهدت های کادر درمان در اوج کرونا اشاره کرد و گفت: دست پرستاران، پزشکان و متخصصان را که در اوج کرونا تلاش داشتند می بوسم.
وی تاکید کرد: از تلاش های برادرم غلام نژاد ، یزدانپناه و همه مدیران دانشگاه علوم پزشکی یاسوج که قطار حرکت و پیشرفت دانشگاه را به این مرحله رساندند تشکر می کنم.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.