آشنایی دستگاه های اجرایی کهگیلویه وبویراحمد به وظایف خود در پدیده گرد و غبار

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان : درشهرستان گچساران بیش از ۴۰هکتار منطقه بیابانی داریم /معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری: درسال آتی منابع مورد نیاز به روز رسانی ایستگاه های سنجش آلودگی هوا تامین می شود. به گزارش پیک ملت ،  جلسه آشنایی دستگاهها ی اجرایی استان به  و ظایف محوله خود در مقابله با پدیده

کد خبر : 3103
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۸:۴۹
آشنایی دستگاه های اجرایی کهگیلویه وبویراحمد به وظایف خود در پدیده گرد و غبار
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان : درشهرستان گچساران بیش از ۴۰هکتار منطقه بیابانی داریم /معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری: درسال آتی منابع مورد نیاز به روز رسانی ایستگاه های سنجش آلودگی هوا تامین می شود.

به گزارش پیک ملت ،  جلسه آشنایی دستگاهها ی اجرایی استان به  و ظایف محوله خود در مقابله با پدیده گرد و غبار , همزمان با آخرین ماه از سال ۹۸ به ریاست عزیز فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزارشد.
براساس این گزارش, در این نشست که مدیران کل دستگاههای اجرایی نیزحضور داشتند, سید اسدالله هاشمی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کارگروه مدیریت گرد و غبار را درسطح ملی دانست و : با هدف آشنایی ارگانها و دستگاههای اجرایی با وظایف محوله خود در مقابله با پدیدیه گرده و غبار , این گارگروه در سطح ملی تشکیل شده و ضرورت  داشت، بمنظور هماهنگی و اقدامات عملی بهتر و همسو  در سطح استانی نیز انجام گیرد.
هاشمی گفت:خوشبختانه در استان ما کانون گرد و غبار  وجود ندارد و بیشتر منشاء خارجی است.مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با اشاره به اینکه در شهرستان گچساران بیش از ۴۰ هکتار منطقه بیابانی داریم گفت:بی توجهی به این وضعیت , بیابانی شدن مناطق بیشتری را در پی خواهد داشت که این خود  تهدیدی جدی برای ایجاد کانون گرد و غبار در استان به شمار می رود.وی گفت: در سطح استان ۲ ایستگاه سنجش آلودگی هوا داریم که نیاز است در به روز رسانی و افزایش تعداد توجه ویژه گردد.
در ادامه این نشست، عزیز فیلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری توجه به پدیده گرد و غبار و جلوگیری از بیان زایی را مهم دانست و گفت: اگر دیر اقدام نمایم استان تا ۹۰هکتار ظرفیت تبدیل شدن به مناطق بیابانی را دارد.وی گفت: در سال آتی منابع مورد نیاز برای به روز رسانی ایستگاه های آلودگی هوا تامین خواهد شد.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.