مینو آریانفر

در دیدار ،مدیران کل صداو سیما و منابع طبیعی استان مطرح شد: فرهنگ سازی و ارتقای آگاهی عمومی از عوامل موثر در صیانت از منابع طبیعی/ تشرح برنامه های هفته درختکاری

مدیر کل منابع طبعی استان در دیدار با مدیر کل صداو سیما ، فرهنگ سازی وارتقای آگاهی عمومی را عملی موثر از سیاست های صیانت از منابع طبیعی خواند و افزود : منابع طبیعی متعلق به همه است وحفاظت از آن نیازمند عزم همگانیست. دیدار اعضای ستاد برگزاری هفته منابع طبیعی وآبخیزداری استان با مدیرکل

کد خبر : 3004
تاریخ انتشار : یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
در دیدار ،مدیران کل صداو سیما و منابع طبیعی استان مطرح شد: فرهنگ سازی و ارتقای آگاهی عمومی از عوامل موثر در صیانت از منابع طبیعی/ تشرح برنامه های هفته درختکاری

مدیر کل منابع طبعی استان در دیدار با مدیر کل صداو سیما ، فرهنگ سازی وارتقای آگاهی عمومی را عملی موثر از سیاست های صیانت از منابع طبیعی خواند و افزود : منابع طبیعی متعلق به همه است وحفاظت از آن نیازمند عزم همگانیست.

دیدار اعضای ستاد برگزاری هفته منابع طبیعی وآبخیزداری استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد، به منظور قدردانی از همکاریهای مستمر صدا و سیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمدو هماهنگی برگزاری هفته منابع طبیعی در سال جاری،برگزار شد.

به گزارش پیک ملت ، در این دیدار مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن قدردانی از مجموعه صدا و سیمای مرکز استان به دلیل حساسیت های ویژه این نهاد تاثیر گذار در حفظ منابع طبیعی ارزشمند استان و بیان فعالیت های انجام شده در حوزه های مختلف از جمله بیابان زدایی، احیاء مراتع ، حفاظت اراضی وآبخیزداری، فرهنگ سازی وارتقای آگاهی عمومی را عملی موثر از سیاست های صیانت از منابع طبیعی خواند و افزود : منابع طبیعی متعلق به همه است وحفاظت از آن نیازمند عزم همگانیست.
حکمتیان اصل افزود: در سال ۹۷ و۹۸ باعنایت مقام معظم رهبری اعتباراتی از محل صندوق توسعه ملی در بخش منابع طبیعی و آبخیزداری به کشور اختصاص داد که استان ما هم از این عمایت ویژه بدخوردار بود و در چند بخش سازه های آبخیزداری ، آبخوانداری همان بیولوژیک، خرید ونصب آبگرمکن خورشیدی، کمربند حفاظتی و کاداست در سطح استان اجرا شد و درحال اجراست.
غلامحسین حکمتیان اصل با تشریح برنامه های هفته منابع طبیعی بویژه در روز درختکاری ( ۱۵ اسفند ماه ) که با حضور مقامات بلند پایه استان در عرصه های منابع ملی با کاشت درخت اجرا خواهد شد ، خواهان کمک صدا و سیما در معطوف نمودن اذهان عموم جامعه به اهمیت منابع طبیعی و آبخیزداری شد.
مدیرکل صدا وسیما مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن خیرمقدم گفت: حفاظت از منابع طبیعی باید همگانی باشد، یعنی کلیه نهادها و مردم در حفظ و احیاء این منابع ملی مشارکت داشته باشند.
رئوف افزود: ثروت مردم این استان در منابع طبیعی بحساب میرود و ما باید با تمام توان خود و مشارکت خود مردم از این منابع خدادای محافظت کنیم و خود اداره منابع طبیعی باید از طریق استانداری کلیه ادارات و سازمانها را برای مشارکت در این راه هماهنگ و همراه سازد.
وی بیان داشت: فرهنگ سازی باید باشد صداوسیما در بحث مستندات و فرهنگسازی اقدامات بسزای انجام داده و خواهد داد، که اثرگذاری خوبی دارد، ولی مهمتر از هر کاری برنامه ریزی و پشتکار و هماهنگی عمومی است که باید یه کارگروه حفاطت از منابع ملی تشکیل و با تمام توان و ابزارهای موجود در پیشبرد این هدف اقدام کنند..

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.