مینو آریانفر

بلوار عدل یاسوج یکدست آبی شد /حضور گسترده مردم در سخنرانی بهرامی / دفاع از حق این مردم جگر شیر می خواهد / من امتحان پس داده هستم

بلوار عدل  یاسوج رنگ آبی به خود گرفت و با آسمان یکدست شد ، بلوار عدل ، سراتا سر شیر زنان و غیور مردانی بود، که با حضور گسترده با رنگ آبی آمده بودند تا به ندای راه روشن فردا لبیک بگویند و پیمان همدلی ببندند. نطق انتخاباتی محمد بهرامی همزمان با آخرین روز از

کد خبر : 2858
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
بلوار عدل یاسوج یکدست آبی شد /حضور گسترده مردم در سخنرانی بهرامی / دفاع از حق این مردم جگر شیر می خواهد / من امتحان پس داده هستم

بلوار عدل  یاسوج رنگ آبی به خود گرفت و با آسمان یکدست شد ، بلوار عدل ، سراتا سر شیر زنان و غیور مردانی بود، که با حضور گسترده با رنگ آبی آمده بودند تا به ندای راه روشن فردا لبیک بگویند و پیمان همدلی ببندند.

نطق انتخاباتی محمد بهرامی همزمان با آخرین روز از تبلیغات کاندیدا ها در شهر یاسوج و مقابل ستاد انتخاباتی وی در بلوار عدل برگزار شد .

به گزارش پیک ملت، محمد بهرامی کاندیدای انتخایات یازدهمین دوره  مجلس در جمع مردم فریاد زد : من امتحان پس داده اهستم ، هیچ کدام از رقبای من نمی توانند، از من خورده بگیرند،

بهرامی گفت : این روز من را به یاد روزهایی می اندازید که در سالن های شهر برنامه هایی در کنار شما و برای شور و نشاط شما داشتیم، بعضی ها سوال می کنند آیا در این شرایط سخت شما می توانید کار انجاام دهید یا تضمینی هست که مثل قبل کار دست انجام شود من عرض کردم ما در شرایط سخت و بهرانی کار وردیم عملکردی که همین مردم به آن نمرده دادند، و بعضی ها سوال می کنند آیا باز می شود مثل قبل کار کرد، من  به شما قول به  می دهم، هم دانش من هم تجریه من و هم تخصص من بالاتر رفته و ان شالله این مردم ما را برای حضور در عرصه ملی دارن آماده می کنند.

این کاندیای مجلس عنوان کرد: این چند سال در تهران من کنار وزارا بودم ، با بعضی از آنها در حوزه مشاوره ای کار کردم، به والله توان من نسبت به برخی از آن وزرا بالاتر است، مطمن باشید هیچ دولتمردی نمی تواند در رابطه با کار شما نیاز شما  و مشکلات شما من را دور بزند .

بهرامی به هنرمندان در این جمع اشاره کرد و افزود : من منزلت و شان هنرمندان را ارج می گذارنم عزیران ما  باید برای هنرمندان چه نیازهای مالی و چه نیازهای معنوی همچون گذشته طرح و برنامه داریم، جامعه نیاز به نشاط و شادی دارد ، جامعه نباید افسرده و پژمرده باشد، جامعه ای خوشبخت است که شادی برلب مردمان آن جامعه باشد .

بهرامی گفت :کسی که صادقانه از حقوق شما ؛آزادی شما توسعه پایدار شما ، دفاع خواهد کرد، بنده محمد بهرامی هستم . بهرامی صدای شما مردم خواهد بود .

پیمان می بندم که فریاد صداهای خفه باشم

وی افزود: دفاع از حق مردم، بر اساس تجربه چندین ساله مدیریت خودم عرض کردم دفاع از مردم جگر شیر می خواهد . و نترسیدن از خطراتی که در این جاده پر پیچ و خمی که ما در پیش روداریم .  من آماده هستم جانم را در راه رفاه آسایش و امنیت شما فدا کنم .

افتخار می کنم که جان خودم نثار عظمت و سرافرازی شما ملت کنم ، وای برمن وای برمن اگر بخواهم به این اعتماد شما خیانت بکنم . وای بر من اگر بخواهم به این امانت شما خیانت بکنم . من نیامده ام که جیب خود و بستگانم را از اعتماد و رای شما پرکنم ، اگر قرار بود که به امانت ها خیانت بکنم بک من شهردار بودم امتیازهای زیادی دست من بود پس چرا رای شما را در ادوار گذشته نخریدم .

بهرامی افزود : با توجه به استقبال مردم و نظرسنجی هایی که صورت گرفته و پیروزی ما قطعی است،  همین جا با شما پیمان می بندم، پیمان می بندم که صداهای خفته شما در جنوب باشم ، به عنوان فرزند رشید شما و نمایدنده ای در شان و منزلت شما باشم .

بهرامی تاکید کرد: عقب ماندگی استان را تحمل نخواهد کرد ، من برای توسعه این استان برنامه دارم برنامه ای که بر اساس کارشناسی و مشاوره ای و در راستای آمایش این سرزمین است .

وی افزود : برنامه ای که با شاخصهای کمی قابل سنجش باشد، نمایندگان گذشته باید به مردم جواب بدهند، آیا برنامه ای برای مردم داشته اند؟  آیا برنامه و برنامه ریزی را می شناسند ؟ و یا نه دانش و نه تخصص مرتبط با آن نداشتند را داشتند .

محمد بهرامی عنوان کرد : امروز رقابت در دوشیوه دارد، پیگیری می شود یک شیوه افراد تخصصگرا و طرف دیگر رقبا آن کسانی هستند ، که نه تخصص دارند، و نه علم و دانش مرتبط  ، و اما آن سوی  دیگر اعتقادات بین دو جریان سیاسی هست ، یک طرف آن اصلاحات با شاخصهایی که در  عدالت و توسعه دارد ، و درمقابل  سه رقیب در جریان اصولگرایی حضور دارند .

بهرامی به عدالت در جامعه اشاره کرد و عنوان کرد: حوزه عدالت ، در این حوزه یکی از شاخصها همین است، که در زندگی ما هست در بحث قومیت و جنسیت من از حقوق زنان دفاع خواهم کرد .

بهرامی گفت : دوستان زیادی از حوزه کهگیلویه تشریف آوردند، دونفرکاندیدا امروز انصراف دادند،  جهت حمایت از این جمعیت ، من از لطف و عنایت این عزیران که سفارش کردند، همه دوستان آنها در بویراحمد بمانند تشکر می کنم.

محمد بهرامی در پایان افزود: نکته آخر رقابت در بین جریانها وجود دارد آما در متعلق به همه است . دوستان عزیز از جریان اصولگرا حضور دارند قطعا بنده این دوستان را به بهترین نحو نمایندگی خواهم کرد.

مطمن باشید که مدلی ایجاد خواهد شد آن کسی که بیشترین حرمت و احترام را خواهد داشت شایستگان هستند از جریان های سیاسی ، بنده تحقیر بویراحمد را اگر به قیمت آبرو و جان من باشد تحمل نخواهم کرد .

من قول می دهم که از انتخاب خود پشیمان نخواهید شد و اقتدار و عزت  به بویراحمد باز خواهد گشت.

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.