مینو آریانفر

بهرامی: پتانسیل های گردشگری زیادی در چیتاب است،باید از آن استفاده شود/ در کارهایم تلفیقی از علم و تجربه را در کنار هم قرار می دهم

محمد بهرامی کاندیدای انتخابات مجلس در نطق انتخاباتی خود در میان حضور پر شور مردم شهر چیتاب از قابلیت‌ها و ظرفیت های گردشگری زیادی که در چیتاب وجود دارد ، سخن گفت و با تاکید بر این که باید از این ظرفیتها استفاده شود افزود: این مردم اهل کوشش و پشتکار هستند و گام‌های خود

کد خبر : 2792
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۴:۴۱
بهرامی: پتانسیل های گردشگری زیادی در چیتاب است،باید از آن استفاده شود/ در کارهایم تلفیقی از علم و تجربه را در کنار هم قرار می دهم

محمد بهرامی کاندیدای انتخابات مجلس در نطق انتخاباتی خود در میان حضور پر شور مردم شهر چیتاب از قابلیت‌ها و ظرفیت های گردشگری زیادی که در چیتاب وجود دارد ، سخن گفت و با تاکید بر این که باید از این ظرفیتها استفاده شود افزود: این مردم اهل کوشش و پشتکار هستند و گام‌های خود را برداشته‌اند، نوبت دولت‌مردان هست که به داد آن‌ها برسند.
به گزارش پیک ملت ، بهرامی در جمع مردم چیتاب اظهار داشت: متاسفانه در گذشته از این قابلیت گردشگری و  پتاسنیل هایی که در این منطقه وجود دارد، برای استفاده این مردم به کار گرفته نشده و بلا استفاده مانده است، ما در آینده با همت و کمک و مشارکت همین مردم در این بخش تصمیم خواهیم گرفت.

محمد بهرامی نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا گفت: متاسفانه برخی از مسئولین تک بعدی نگاه می‌کنند نگاه آن‌ها به بخشی از افراد مختلف جامعه هست کسانی که مسئولیت می پذیرند، باید برای همه‌ی نیازهای مردم، طرح و برنامه داشته باشند.
به گزارش پیک ملت ، محمد بهرامی دوشنبه ۲۸ بهمن ماه در پنجمین نطق انتخاباتی خود در جمع اهالی چیتاپ، اظهار کرد: مردمان چیتاپ دین خود را به جامعه ادا کردند.
آن چیزی که مایه نگرانی ماست در بین مردم و نقاط مختلف ناامیدی، دلسردی و بی اعتمادی هست. مردمانی که در عرصه‌های مختلف امتحان خود را پس دادند، مدیران و مسیولینی نالایق، لذا مسئولان، جریان‌های سیاسی اگر می خواهند، مورد پذیرش مردم قرار گیرند باید روش‌ها و شیوه‌های خود را در راستای نیازهای مردم عوض کنند.
متاسفانه در این جامعه دچار افراط و تفریط هستیم و جریان‌های سیاسی به اصل و واقعیت خود برگردند.
اگر میگویند بهرامی اصلاح طلب هست و برخی میگویند از دین خارج شده اما نمی‌دانند که یکی از شاخص‌های اصلی اصلاح طلبی، توسعه هست و توسعه مولفه‌های اصلی خود از مکتب و دین ما گرفته است.
الگوهای دینی که داریم و هزار و ۴۰۰ سال پیش مطرح شد و ما توجه نکردیم، علم در ۳۰۰ و ۴۰۰ سال قبل اثبات کرد و لذا این نگرش‌ها را باید عوض کنیم.
اگر امروز مشکل داریم مشکل در نگاه‌ها، نگرش‌ها و رفتارهای فردی و جمعی هست و باید این مشکل را برطرف کنیم.
سعی کردم در کارهای خودم تلفیقی از علم و تجربه در کنار هم قرار دهم.
متاسفانه برخی از مسئولین تک بعدی نگاه می‌کنند نگاه آن‌ها به بخشی از افراد مختلف جامعه هست کسانی که مسئولیت می پذیرند باید برای همه‌ی نیازهای مردم، طرح و برنامه داشته باشند
من برای همه‌ی اقشار و گروه‌ها و نیازها به اتفاق دوستان سعی کردم جوابگوی این نیازها و مشکلات باشم
اما آن چیزی که برای من مهم‌تر بود قشر ضعیف و محروم جامعه بود.
به این قشر توجه خاص داشتیم و انشاءالله در آینده هم کنار آن‌ها باقی خواهیم ماند.
ما مرد روزهای سخت هستیم.
در ابتدای کار شهرداری خیلی‌ها می‌ترسیدند و نگران بودند که با این شرایط سخت، آیا شما می‌توانید کار انجام دهید، در سختی‌ها و مشکلات برای همه مردم کار انجام دادیم و بازهم برای این شرایط سخت شما طرح و برنامه خواهیم داشت.
برخی‌ها بازهم میگویند شاید یک اتفاق بیفتد آیا باز تضمینی هست که همچون آینده عمل کنیم، بازهم عرض کردم که شک نکنید و مطمین باشید که تجربه و دانش من بیشتر شده است.
مهم‌تر از همه در سطح ملی و استان، ما تیم قوی کارشناسی و مشاوره ای داریم.
مطمین باشید هم برای سطح ملی و مردم در استان طرح و برنامه داریم.
از طریق خلاقیت، نوآوری و استفاده از انرژی جوانان در شهرداری کار انجام دادیم.
این بخش قابلیت‌های زیادی دارد، این مردمان اهل کوشش و پشتکار هستند و گام‌های خود را برداشته‌اند و نوبت دولت‌مردان هست که به داد آن‌ها برسند.
در گردشگری از پتاسنیل هایی که در این منطقه وجود داشت، آیا توانسته‌اند از ظرفیت دیگران هم استفاده کنند و ظرفیت‌های مناسبی برای مردم ایجاد کنند
ما از جنس مردم هستیم و در کنار مردم هستیم و فردا به همت دوستان و با مشارکت و کمک این مردم تصمیم خواهیم گرفت.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.