مینو آریانفر

بهرامی در جمع مردم لوداب و مارگون: مطمئن باشید، به یاری خداوند در سطح ملی و استان حق شما را خواهم گرفت/ من اهل شعار نیستم، من و دوستانم اهل عمل هستیم

محمد بهرامی نامزد انتخابات مجلس حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا اولین نطق انتخاباتی خود در شهر مارگون، گفت: من اهل شعار نیستم، من و دوستانم اهل عمل هستیم، مطمئن باشید، به یاری خداوند در سطح ملی و استان حق شما را خواهم گرفت. به گزارش پیک ملت ، محمد بهرامی امروز (پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه)

کد خبر : 2606
تاریخ انتشار : جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
بهرامی در جمع مردم لوداب و مارگون: مطمئن باشید، به یاری خداوند در سطح ملی و استان حق شما را خواهم گرفت/ من اهل شعار نیستم، من و دوستانم اهل عمل هستیم

محمد بهرامی نامزد انتخابات مجلس حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا اولین نطق انتخاباتی خود در شهر مارگون، گفت: من اهل شعار نیستم، من و دوستانم اهل عمل هستیم، مطمئن باشید، به یاری خداوند در سطح ملی و استان حق شما را خواهم گرفت.
به گزارش پیک ملت ، محمد بهرامی امروز (پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه) در جمع مردم شهرهای مارگون و لوداب، اظهار کرد: متاسفانه جریان‌های مختلف از حماسه لوداب نهایت استفاده را بردند، اما متاسفانه در روند و ارتقای شاخص‌های مردم خبری نیست و یکی از علت‌هایی که شما به شهر یاسوج و شهرستان‌های مختلف مهاجرت داشتید، بر اساس نیازمندی‌های مختلفی هست که دارید.
اخلاق را باید مبنای کار خودمان قرار دهیم، چرا برخی‌ها بداخلاقی و تخریب می‌کنند، اگر آمدیم لوداب قطعاً کاندیداها و همه استقبال می‌کنند و ما هم تشکر می‌کنیم، یکی از کاندیداها که لوداب زادگاه ایشان هست با دسته گل در لوداب استقبال کردند و ما هم در یاسوج در زادگاه خودمان از ایشان استقبال کردیم، پس چرا برخی‌ها سوء استفاده می‌کنند؟ قطعاً مردم در ۲ اسفند جواب آن‌هایی که اخلاق را رعایت نمی‌کنند، از هر جریان و طیفی که باشند، خواهد داد این مردم اجازه نمی‌دهند که بداخلاقی رایج شود.
این جریان متعلق به یک قوم و طایفه خاصی نیست، این جریان بر اساس عملکرد به وجود آمده و بر اساس عملکرد ادامه خواهد داشت، مطمئن باشید مدل و شیوه‌های رفتاری در اجرا، سیاست و مسائل اجتماعی را عوض خواهید کرد و این رفتارهای غلط به همت مردم حذف خواهیم کرد.
کسانی که نماینده مردم هستند باید از جنس مردم و از بطن جامعه ایجاد شده باشند و نباید فاصله ای بین مسئولین در هر جایگاهی، ایجاد شود و درد مردم را درک کنند.
این ارتباطات و سفرها بهترین داده‌ها در اختیار مسئولین قرار می‌دهد البته مسئولینی که اهل کار باشند، مسئولینی که فرصت‌ها، قوت و ضعف‌ها را بشناسند و تجزیه و تحلیل کنند و راهکار برای مشکلات مردم داشته باشند، متاسفاته برخی از مسئولین درد مردم را نمی‌فهمند و احساس می‌کنند که این مردم درد ندارند.
بیش‌ترین توجه من به نیازمندان و کسانی است که محروم بودند و دست آن‌ها به جایی بند نبود. من به آن‌ها کمک کردم و  سوءگیری نکردم که از چه نقطه جغرافیایی، طایفه، نژاد، قوم و تبار هستید به همه کمک کردم. من اهل شعار نیستم، من و دوستانم اهل عمل هستیم.
جمعه بازار یاسوج بیش از ۱۰ سال و با هزار و ۵۰۰ غرفه درآمد پایدار ایجاد شد و حدود ۹۸ درصد این غرفه‌ها الان متعلق به بویراحمد سفلی است پس قرار نیست نماینده یا هر مسئولی که بر قدرت قرار گرفت از یک منطقه جغرافیایی، نقطه و تبار باشد. بلکه باید متخصص، توانمند، کاردار و باتدبیر باشد و فردا در مقیاس ملی در کنار بقیه نمایندگان قرار گرفت باعث تحقیر شما نشود.
مطمئن باشید در سطح ملی و استانی حرف برای گفتن دارم و طرح و برنامه دارم و قطعاً این تخصص و توان را دارم که در کمیسیون‌های تخصصی منطقی، دفاع یا مخالفت کنم، یا اینکه فراتر از دولت طرح و برنامه برای نیازهای مردم داشته باشم. متاسفانه هر جایی می‌رویم مردم ناامید هستند و اعتمادی به برخی مسئولین ندارند این مسئولین با مردم چه کار کرده‌اند، چرا این بی اعتمادی در بین مردم ایجاد کردند مردمی که سرمایه اجتماعی این کشور هستند، مردمانی که همیشه در عرصه‌های مختلف ادای دین کردند این جای بسی تاسف هست.
سال ۸۶، که حکم ما به عنوان شهردار ابلاغ شد شش ماه اول این مشکل را بین مردم داشتیم اگر حرف و قول دادیم این اعتماد را به ما نکردند، گفتند که قبلی‌ها از این حرف‌ها و قول‌ها در آستانه انتخابات زیاد زدند اما بعد از شش ماه این اعتماد را بین مردم ایجاد کردیم و مطمین باشید که در هر جایگاهی قرار بگیریم حرمت و نیازهای مردم الویت کاری، دوستان و تیم کاری قرار خواهد گرفت.
مردم باید این را بفهمند و خیلی خوب درک می‌کنند، اینکه بخواهیم در توسعه کشور و منطقه خودمان مشارکتی داشته باشیم. مردم باید دقت جدی داشته باشند. افراد نخبه و توانمند در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد و در زمینه‌های مختلف داریم. انتخابات نزدیک هست، بررسی و ارزیابی کنید. چه کسی می‌تواند، این زخم کهنه را درمان کند. شاخص‌هایی که باید حقوق شما پرداخت شود، واقعی نیست، مولفه هایی که این شاخص‌ها را تعریف می‌کند در آن‌ها انحراف ایجاد کرده است. شاید حق شما را پایین تعریف کرده‌اند. این حق شما هست چه کسی باید از حق شما دفاع کند چه کسی نسبت به رعایت حقوق شما در تفسیر و تحلیل این شاخص‌ها دفاع کند.
در بالا دست لوداب، آیا نمی‌توانند یک سد ایجاد کنند که مهاجرت می‌کنند و از درد اشتغال نگران هستند. آیا اعتباراتی که در دهه ۸۰ و ۹۰ در حوزه آب و سرفصل آب به این استان تعلق گرفت، نمی‌توانستند این سد را برطرف کنند؟ اعتبارات زیادی در اختیار مسئولین استانی ما قرار گرفت، هرچند نمایندگان ما از این شاخص‌ها هیچگونه شناخت و تسلطی نداشتند چون پول در کشور زیاد بود، فروش نفت بالای ۳ میلیون بشکه، و دلاری ۱۴۰ تومان، چه کار کردند؟ این جاده ای که می‌تواند مشکلات شما را برطرف کنند و در محور توسعه قرار بگیرید. چرا برخی از پروژه‌هایی که از اولویت بالا برخوردار نیستند، دارای درصد تخصیص بسیار بالایی هستند، اما این جاده از درصد تخصیص پایینی است. مطمئن باشید، به یاری خداوند در سطح ملی و استان حق شما را خواهم گرفت.
اگر کسی ادعای من را می‌خواهد رد کند یا نپذیرد مستندات موجود هست، از جمعه بازار، کمربندی زیرتل و پایتخت طبیعت. خیلی از این کارها نیاز به اعتبار نداشت نیاز به خلاقیت و نواوری بود که باعث ارزش افزوده این مردم شود و خواهد شد.
رقبای من یا بازنشسته هستند یا در آستانه‌ی بازنشتگی هستند چهارسال به دلایل مختلف اجازه فعالیت در شهرداری فرصت ندادند ما در ابتدای راه هستیم.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.