مینو آریانفر

امید در روزنه های چوبه دار/ نبض دوباره زندگی یک جوان در انتظار همدلی / دل های شکسته چشم انتظار جوانه های امید

  پیک ملت ؛  گاهی گذشت می کنیم، گاهی گذر، معنای این دو فرق میکند، بخشیدن دیگران دلیل ضعیف بودن من نیست، آنها را می بخشم،چون آنقدر قوی هستم، که میدانم آدمها اشتباه می کنند.، بزرگترین هدیه گذشت،،آرامش است….. گذشت، بار سنگین دشمنی و کینه‌توزی را از دوش شما برمی‌دارد ، و فضای ذهن‌تان را

کد خبر : 25310
تاریخ انتشار : سه شنبه 11 آبان 1400 - 21:36
امید در روزنه های چوبه دار/ نبض دوباره زندگی یک جوان در انتظار همدلی / دل های شکسته چشم انتظار جوانه های امید

 

پیک ملت ؛  گاهی گذشت می کنیم، گاهی گذر، معنای این دو فرق میکند، بخشیدن دیگران دلیل

ضعیف بودن من نیست، آنها را می بخشم،چون آنقدر قوی هستم، که میدانم آدمها اشتباه می کنند.، بزرگترین هدیه گذشت،،آرامش است…..

گذشت، بار سنگین دشمنی و کینه‌توزی را از دوش شما برمی‌دارد ، و فضای ذهن‌تان را برای اندیشه‌های مثبت و سازنده، پاک و روشن می‌سازد.

مردم عزیز سرزمینم ایران, مردم نوع دوست استان های  فارس و کهگیلویه وبویراحمد و……؛ شما ها مردم عزیز و خیر همان کسانی هستید،  که نسیم مهرتان حتی فرشته های آسمانی را سرمست کرده است، بیایید این بار نیز ملائکه را به استشمام بوی خوش مهربانی تان مهمان کنید و با یاری رساندن به نمایندگان آنان بر روی زمین، باشید ، تاپروردگار را در برابر همه مخلوقات دیگرش سرافراز سازیم.

در خزانی به زردی نشسته ، بیایید سردی را ز مهرش با مهربانی‌هایمان بزداییم.
تا نودرختانِ نشسته در انتظار شکوفه مهر، بهاری شوند و ببالند با گرمای خورشید قلب‌های مهربان.

تنها مهر و همدلی شما مردم عزیز می تواند اینده یک جوان خانواده  اش را رقم بزند ، شما قطعا می توانید با بخشش و عطوفت روزنه های امید را در زندگی یک جوان پیدا کنید.

به گزارش پیک ملت ، نوع دوستی هدیه ای است از سوی خداوند و لباس زیبنده ایست که بر تن اهلش خودنمایی می کند، بنی ادم اعضای یکدیگرند ، که در افرینش ز یک گوهرند..

به اگاهی بزرگ منشان، بخشندگان و نیکوکاران این سرزمین می رساند،
۶ سال پیش دو جوان با نسبت فامیلی خیلی نزدیک و دو دوست شاید بخاطر احساس  و ناتوانی در کنترل خشم خود با هم درگیر می شوند، و در پایان یکی از انها که پسر دایی دیگری بوده است گرفتار خشم ناشی از احساسات جوان دیگر می گردد، و دستش از دنیا کوتاه می شود .
شش سالیست که عمه زاده با حکم دیوان عالی کشور در انتظار چوبه دار بسرمی برد و اما زمان موعود فرارسیده

اما با پادرمیانی بزرگان خاندان و ریش سفیدان فامیل ، با نیک اندیشی و بزرگ منشی خانواده قربانی، احتمال بخشش این جوان امید و روزنه های امیدی وجود دارد.

اما خانواده پسر عمه دربند ، از لحاظ مالی دچار تنگدستی هستند و  در مضیقه به سر می برند ،  پدر مبتلا به سرطان ومادرطی هفته های گذشت به دلیل بیماری به رحمت خدا پیوست.

لذا به خاطر شرایط بحرانی و نداری توان مالی ، درصورت رضایت خانواده مقتول و نجات جوان از چوبه دار توانایی پرداخت هزینه ها را ندارد .

اینک جهت پیشگیری از ستاندن جانی دیگر، دست یاری به سوی شما نیکوکاران و نیک اندیشان ، و همچنین خانواده بزرگمنش قربانی دراز می کند  تا جوانی که از روی نااگاهی در توان کنترل خشم خود را نداشته است و سالهای زندان و گذشت زمان از وی شخصیتی شایسته خدمت به جامعه ساخته است جانی دوباره بگیرد و گذشته تباه خود را با اندیشه نو از نو بسازد،چشم به راه یاری شما نوع دوستان و بزرگمنشان هستند.

شماره تلفن همراه سید رحیم حسینی معتمد؛  ۰۹۱۷۶۶۰۷۲۳۸

شماره همراه سید عبدالرحمن محمدی؛   ۰۹۱۷۳۴۱۱۱۱۷

شماره حساب جهت کمک ؛

شماره حساب بانکی (کارت ) رحیم حسینی ؛ ۵۸۹۲۱۰۱۲۶۸۹۳۴۱۲۸

شباiR800150000000927304274711

 

 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.