حمایت از سردار اسدی با توجه به رزرومه قوی و عملکرد فرا جناحی زمینه ساز بازگشت اعتماد به نهاد های رسمی و اداری استان خواهد بود

  پیک ملت؛ یاداشت سعید گلزار متنی را که در ادامه می خوانید از سری یادداشت های ارسالی مخاطبان این پایگاه خبری است، لذا انتشار مطلب زیر در این پایگاه خبری  به منزله تایید یا رد آن نیست، شما مخاطبین می توانید باارسال نظرات خود مطلب را نقد یا تایید کنید. به عنوان فرزند جانباز،

کد خبر : 24044
تاریخ انتشار : دوشنبه 15 شهریور 1400 - 21:20
حمایت از سردار اسدی با توجه به رزرومه قوی و عملکرد فرا جناحی زمینه ساز بازگشت اعتماد به نهاد های رسمی و اداری استان خواهد بود

 

پیک ملت؛ یاداشت سعید گلزار

متنی را که در ادامه می خوانید از سری یادداشت های ارسالی مخاطبان این پایگاه خبری است، لذا انتشار مطلب زیر در این پایگاه خبری  به منزله تایید یا رد آن نیست، شما مخاطبین می توانید باارسال نظرات خود مطلب را نقد یا تایید کنید.

به عنوان فرزند جانباز، خواهر زاده شهید و فرهنگی شاغل در آموزش و پرورش در استان کهگیلویه و بویراحمد تجربه زیسته ای در این خطه دارم که بخش زیادی از آن درد و رنج مشاهده و لمس محرومیت های استان باشد.
در نماز جمعه هفته ای که گذشت امام جمعه محترم ازین ذهنیت غالب که اگر ما در مدیریت استان و استانداری از نیروهای غیر بومی استفاده کنیم به نفع ماست، به شدت انتقاد کردند و حقا که سخن از زبان ما هم گفتند.
آنچه بدیهی است در هر جامعه ارزشمندترین سرمایه نه سرمایه مالی و نه سرمایه های مادیست، بلکه نیروی انسانی متعهد، با تجربه و متخصص در مدیریت چالش ها بزرگترین سرمایه هر جامعه است. آنچه مهم تر از نکته پیش گفته هست این است که‌‌‌ چه در سطح کلان و چه در سطح محلی لازم است به موقع قدر دانست و سرمایه های انسانی کارآزموده و موفق در چالش ها را به کار گرفت.
سردار اسدی یکی از سرمایه های ارجمند استان پر چالش و محروم دهه های اخیر ایران است که در استان با مدیر کلی بنیاد شهید خوش درخشید و خدمت کرد تا حاصل موفقیت ایشان در سطح استان، قدردانی و مسئولیت معاونت وزارت دفاع باشد. این سرمایه انسانی ارزشمند حال به عنوان گزینه ی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح گشته است که همین موجب مسرت عموم مردم و نخبگانی است که ایشان را می شناسند. اگر ما به دنبال شخصیتی باشیم که از دل چالش های مدیریت استانی موفق بیرون آمده باشد و با کسب اعتماد در سطح کلان نیز موجبات خدمت به ایران عزیز را فراهم آورده باشد، قطعا ایشان گزینه مناسبی است‌؛ چرا که آشنایی و دست و پنجه نرم کردن با مشکلات ساختار بومی مدیریت در استان، مدیریت سطح کلان و ملی، ایشان را دارای ظرفیت شناختی و عملی مناسب برای مبارزه با عوامل درونی و بیرونی محرومیت استان نشان می دهد. امیدواریم که به دور از سیاسی کاری های معمول و حواشی غیرضرور به موقع قدردان فرصت پیش آمده باشیم و از مسئولان دولت مردمی این سرمایه استان را برای استانداری طلب کنیم تا قدم در راه صحیح مبارزه با محرومیت و مردم گریزی بگذاریم.
یقینا حمایت از سردار محمد اسدی با توجه به رزرومه قوی، مردم داری و عملکرد فرا جناحی زمینه ساز بازگشت اعتماد به نهاد های رسمی و اداری استان خواهد بود.

ارادتمند شما سعید گلزار

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.