دعوت کمیته انرژی شورای وحدت کهگیلویه وبویراحمد از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات

پیک ملت، خواست کمیته انرژی شورای وحدت استان کهگیلویه وبویراحمد حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه مردم در انتخابات ۱۴۰۰ است. انتخابات یک وسیله است برای بالابردن توان کشور، برای آبرومند کردن ملت، انتخابات فقط ابزاری برای قدرت طلبی نیست. (مقام معظم رهبری) به گزارش پیک ملت، سید علی رضوی عضو شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی

کد خبر : 22273
تاریخ انتشار : پنجشنبه 27 خرداد 1400 - 23:50
دعوت کمیته انرژی شورای وحدت کهگیلویه وبویراحمد از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات

پیک ملت، خواست کمیته انرژی شورای وحدت استان کهگیلویه وبویراحمد حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه مردم در انتخابات ۱۴۰۰ است.

انتخابات یک وسیله است برای بالابردن توان کشور، برای آبرومند کردن ملت، انتخابات فقط ابزاری برای قدرت طلبی نیست. (مقام معظم رهبری)

به گزارش پیک ملت، سید علی رضوی عضو شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی و رئیس کمیته انرژی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : بدانیم مطابق ارزش های مذهبی و ملی، همه ما وظیفه داریم که با اراده و تلاش خود، و شرکت در تصمیم گیریها، سرنوشت خود را رقم بزنیم، چرا که در غیر اینصورت دیگران برای ما تصمیم می گیرند. براساس آیه: (ان الله لایغیر مابقوم حتی یغیروا ما بانفسهم) حضور در انتخابات مصداق عمل صالح برای تعیین سرنوشت و پتک محکمی بر سرهمه منافقان داخلی و توطئه گران خارجی است. و اکنون که ملت ایران درمنسحه آزمونی دیگر قرار گرفته است، برماست که بنا به تکلیف دینی، سیاسی، اجتماعی، ملی وانسانی خود در این برهه حساس، به بهترین نحو سرنوشت خود را رقم بزنیم.

 

 

رئیس کمیته انرژی شورای وحدت استان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری و حضور آگاهانه در انتخابات و به منظور تبیین شاخصها ومعیارهای معظم له و روشنگری و بصیرت افزایی تاکید کرد: همه ی آحاد مردم علی الخصوص جامعه مهندسین حوزه انرژی استان کهگیلویه وبویراحمد زمینه سازی جهت مشارکت حداکثری و آگاهانه را فراهم آورده و در راستای استقرار دولتی در تراز انقلاب اسلامی کوشش و اهتمام بورزند. چراکه برای چهارسال، بخش عمده امکانات کشور به یک نفر و یک مجوعه سپرده می شود که می تواند برای سال ها کشور را براساس الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت به جلو ببرد و به تحقق دولت، جامعه و تمدن نوین اسلامی نزدیک تر کند و یا برعکس.

 

رضوی پور افزود: امسال حضرت آقا سال ۱۴۰۰ را نیز با نام” تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” نام نهادند تا گره های اقتصادی جامعه باز گردد، و با توجه به اینکه مهمترین رویداد داخلی سال ۱۴۰۰انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری است که به تشکیل اولین دولت گام دوم انقلاب و اولین دولت قرن جدید منتج خواهد شد و می تواند در آینده ایران نقشی بسیار تعیین کننده داشته باشد و مشارکت و حضور حداکثری مردم و انتخاب صحیح، سنگ بنای گام دوم را محکم و تثبیت میکند و سرعت ساختن ایران قوی را دوچندان می‌کند و بدیهی است که‌ جایگاه ریاست جمهوری و شخص رئیس‌جمهوربا اختیارات بسیار قابل توجهی که دراختیار دارد در کیفیت دولتش بسیار تاثیر گذار است لذا انتخاب صحیح او انتخابی مهم و به عبارتی مهمترین و مؤثرترین انتخابی است که مردم بر عهده دارند که امید است با بصیرت و دقت مسیر تحقق شعار سال توسط دولت جوان انقلابی باشیم.

سید علی رضوی در پایان اشاره کرد: انتخابات شوراها نیز یک مسئله اساسی بوده که این امر نیز مستلزم دقت جدی و اصلح گزینی می باشد. مردم ما باید این سازوکار ناصحیح رای دادن براساس قبیله گرایی (سیاسی وسنتی) رابرهم زده، و با انتخاب بهترینها، سرنوشت جامعه و آینده فرزندان خود را به بهترین نحو رقم بزنند. در انتخابات امسال هم ریاست جمهوری، هم میان دوره ای مجلس و هم شورای شهر و روستاها باید ملاک ارایه کارنامه برنامه و تطبیق برنامه ها، کارنامه سیاسی، اخلاقی، اجتماعی، و اجرایی هر فرد با برنامه های او باشد.( به امید انتخابی شایسته، انشالله)

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.