فرماندار ممسنی: رانت هایی مبتنی بر کاغذ فروشی می بایست از سیستم اداری حذف گردد 

پیک ملت ، فرماندار ممسنی گفت؛ عده ای از فعالان اقتصادی شهرستان با شگردهای مختلف در صدد انحصار و محدودیت کامل صدور فعالیت های اقتصادی هستند که با روح قوانین توسعه ای و اقتصادی در برنامه هفتم سازگار نیست . به گزارش پیک ملت، داود ایوبی در جلسه  در جلسه ساماندهی فعالیت واحدهای تولیدی لبنیات

کد خبر : 21235
تاریخ انتشار : دوشنبه 20 اردیبهشت 1400 - 10:14
فرماندار ممسنی: رانت هایی مبتنی بر کاغذ فروشی می بایست از سیستم اداری حذف گردد 

پیک ملت ، فرماندار ممسنی گفت؛ عده ای از فعالان اقتصادی شهرستان با شگردهای مختلف در صدد انحصار و محدودیت کامل صدور فعالیت های اقتصادی هستند که با روح قوانین توسعه ای و اقتصادی در برنامه هفتم سازگار نیست .

به گزارش پیک ملت، داود ایوبی در جلسه  در جلسه ساماندهی فعالیت واحدهای تولیدی لبنیات سنتی شهرستان افزود :فردی چندین سال پیش کاغذ و مجوزی اخذ می کند و کاری انجام نمی دهد و ادارات استانی نیز به بهانه صدور مجوز به متقاضیان توانمند مجوز نمی دهد و نتیجه آن فروش کاغذی رانتی است که تا دومیلیارد ریال قیمت گذاری می گردد و رسما اطلاعیه فروش در پایگاههای خبری می دهد که مایه نگرانی شدید است .
رییس کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ممسنی اضافه نمود :این نحوه صدور مجوز به هیچ عنوانی مورد تایید نیست و ادارات شهرستان موظفند از استان نسبت به لغو این گونه مجوزها اقدام و برای متقاضیان توانمند صدور مجوز نمایند .
وی با تاکید بر پیگیری صدور مجوز برای واحدهای لبنی شهرستان اظهار داشت :برای صیانت از جان و مال مردم ادارات از مسامحه کاری دست بردارند و تمامی واحدها مکلف به دریافت مجوز شوند تا به بلبشوی موجود پایان داده شود .
در این جلسه رییس مرکز بهداشت شهرستان گزارشی از فعالیت واحدهای تولید لبنیات سنتی در شهرستان ارایه و گفت :هیچ کدام از واحدهای موجود دارای مجوز فعالیت نیستند و دو واحد آنها شرایط خوبی برای دریافت مجوز دارند که فرصت لازم برای آنها داده شده است .
در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر اعضا تصمیمات لازم برای هماهنگی جهت صدور مجوز و پیگیری لغو واحدهایی که تا کنون کاری انجام نداده اند اتخاذ گردید.

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.