نجات دومین قاتل از پای چوبه ی دار در گچساران

پیک ملت ، دادستان عمومی و انقلاب گچساران از نجات دومین قاتل از پای چوبه ی دار در گچساران خبرداد.  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران با اعلام این خبر گفت: در کمتر از یک ماه گذشته دومین قاتل از پای چوبه ی دار و قصاص نفس نجات یافت به گزارش پیک ملت ، محمدصدرا

کد خبر : 16775
تاریخ انتشار : چهارشنبه 17 دی 1399 - 10:41
نجات دومین قاتل از پای چوبه ی دار در گچساران

پیک ملت ، دادستان عمومی و انقلاب گچساران از نجات دومین قاتل از پای چوبه ی دار در گچساران خبرداد.

 دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران با اعلام این خبر گفت: در کمتر از یک ماه گذشته دومین قاتل از پای چوبه ی دار و قصاص نفس نجات یافت

به گزارش پیک ملت ، محمدصدرا ادیبان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گچساران با اعلام این خبر گفت: در کمتر از یک ماه گذشته دومین قاتل از پای چوبه ی دار و قصاص نفس نجات یافت.

ادیبان در ادامه اظهار کرد: با وساطت اینجانب بعنوان دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان و تلاش سفیران صلح، همیاران شورا، اعضای شورای حل اختلاف گچساران، فرد قاتلی که به موجب رأی صادره از شعبه سوم دادگاه کیفری ۱ یاسوج مستقر در گچساران، به قصاص نفس محکوم شده بو با رضایت خانواده  مقتول از پای چوبه ی دار بخشیده شد.

دادستان عمومی و انقلاب گچساران در ادامه افزود: با اعتراض قاتل به رأی صادره پرونده ی امر، در شعبه پانزدهم دیوان عالی کشور مورد رسیدگی قرار گرفت و دادنامه صادره از شعبه ۳ دادگاه کیفری یاسوج،  تأیید و ریاست محترم قوه قضائیه نیز با استیذان وی موافقت نمودند.

این مقام قضایی در ادامه گفت: با درخواست اولیاء دم جهت اجرای حکم، روز ۱۷ دی ماه به منظور اجرای حکم صادره تعیین اما، با نظارت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان و روحانیون سادات جلیل القدر، ریش سفیدان و متنفذین و اعضای سفیران صلح و اعضای شورای حل  اختلاف گچساران،  منجر به گذشت اولیاء دم از قصاص نفس این فرد گردید و وی به کانون گرم خانواده برگشت.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.